Spirit kontra MIBR. Przewidywanie meczów finałów CCT Online

Spirit załatwi sprawy z MIBR 7 sierpnia w ramach turnieju CCT. Czy warto stawiać na sukces „smoków”? Poszukaj odpowiedzi w prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Spirit vs MIBR

Spirit

Spirit wciąż znajduje się poza pierwszą trzydziestką światowych rankingów. Jednak po zmianach w składzie zespół nabrał dobrego rozpędu i zaczął prezentować przyzwoite wyniki. Smoki udowodniły swoją przewagę nad SAW (2:1), Movistar Riders (2:0), a także pokonały Zero Tenacity z wynikiem 2:1.

Duchy uważają Mirage i Nuke za swoje najlepsze mapy, na których mają odpowiednio 83% i 100% współczynnik wygranych. Drużyna rzadko gra na mapach Ancient i Inferno.

Spirit kontra MIBR

MIBR

MIBR plasuje się w rankingu obok swojego rywala. Zespół wyglądał całkiem nieźle w swoim regionie, ale nie jest pewne, czy będzie dobrze wyglądał również w Europie. Mimo to na tych mistrzostwach Brazylijczycy poradzili sobie już z Anonymo (2:0) i Bad News Eagles (2:0), nie oddając ani jednej karty.

Nawiasem mówiąc, „made in Brazil” na wszystkich mapach, z wyjątkiem Mirage, ma co najmniej 60% wskaźnik wygranych. 

Fakty dotyczące ducha i MIBR

  • Razem poniżej 2.5 map - trzy poprzednie mecze z udziałem MIBR zakończyły się wynikiem 2:0.

Przewidywanie sum meczowych

Spirit są teraz w dobrej formie i pokazali się godnie na tle silnych przeciwników. Naszym zdaniem pod względem strzelania „smoki” prezentują się lepiej niż ich odpowiedniki, a poza tym idą na długą serię zwycięstw. Na tej podstawie rozwiązujemy ich quiz.

Nasza prognoza to zwycięstwo Spirita na poziomie 1,47 w Mostbet.

Komentarz 0