Astralis kontra Cloud9. Przewidywanie meczów IEM Dallas

Astralis zmierzy się z Cloud9 31 maja. Na co postawić w tym meczu? Odpowiedź znajdziesz w prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Astralis vs Cloud9

Astralis

Astralis zajmuje 25. miejsce w światowych rankingach. Drużyna nie zdołała dać przyzwoitego wyniku w ostatnich dużych turniejach, przez co znalazła się poza czołową dwudziestką. Prawdopodobne jest, że w przypadku słabego występu na nadchodzącej imprezie, ponownie zajdą zmiany w składzie lista.

Mimo to Duńczycy podeszli do imprezy w dobrej formie i przedłużyli passę do pięciu zwycięstw. Przypomnijmy, że już w ramach tych mistrzostw rozprawili się z Liquid z wynikiem 19:17, a spotkanie to odbyło się na mapie Overpass, gdzie „gwiazdy” mają 85% wygranej.

Astralis kontra Cloud9

Cloud9

Cloud9 plasują się na piątym miejscu światowego rankingu, ale prawdopodobnie spodziewają się w niedalekiej przyszłości awansować do pierwszej trójki. Drużyna nadal prezentuje dobrą grę, ale na poprzednich ważnych wydarzeniach w decydujących meczach nie potrafiła się pozbierać i niespodziewanie przegrała ze słabszym przeciwnikiem.

Ale zauważ, że „chmury” zbliżyły się również do IEM Dallas w serii pięciu quizów. W pierwszym spotkaniu mieli szczęście z przeciwnikiem i dosłownie zmiażdżyli Grayhound z wynikiem 16:2, redukując typy do Starożytnych, gdzie mają teraz 76% wskaźnik wygranych. Ogólnie rzecz biorąc, teraz na wszystkich mapach, z wyjątkiem Nuke, „chmury” mają co najmniej 54% współczynnika wygranych, co jest doskonałym wskaźnikiem.

Astralis kontra Cloud9 Fakty

  • 1. mapa: zwycięstwo Cloud9 - w dwóch z czterech meczów Cloud9 wygrało na pierwszej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

Naszym zdaniem Cloud9 można uznać za faworyta w tej walce. Drużyny spotkały się nie tak dawno w innym turnieju i wtedy „chmury” okazały się silniejsze z wynikiem 2:1. Rosjanie podeszli do tego wydarzenia w świetnej formie iw pierwszym meczu dosłownie pokonali Grayhounda, więc proponujemy postawić na ich sukces.

Nasza prognoza - zwycięstwo Cloud9 za 1,52 w Mostbet.

Większość poprzednich meczów z udziałem Cloud9 odbywała się na trzech mapach, a samo Astralis rzadko przegrywało na sucho. Nawiasem mówiąc, poprzednie dwa mecze między zespołami, które odbyły się w tym roku, również zakończyły się na trzeciej mapie.

Prognoza - łącznie ponad 2,5 karty po 1,90 u bukmachera.

Komentarz 0