Spirit kontra Sprout. Prognoza dla meczu ESL Challenger

W ramach ESL Challenger 12 grudnia odbędzie się spotkanie Spirit i Sprout. Kto okaże się silniejszy w tej konfrontacji i o jaką stawkę toczy się gra dzisiaj?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Spirit vs Sprout

Spirit

Spirit zajmuje 11. miejsce w światowym rankingu. Po udanym występie na Majorze i dotarciu do ćwierćfinału znacznie poprawili swoją pozycję na świecie. Potem drużyna rozegrała tylko jeden oficjalny mecz w ramach ESL Challenger, w którym z wynikiem 2:1 udowodniła swoją przewagę nad HEET.

Podkreślamy, że w tej chwili, na trzech mapach jednocześnie, „duchy” mają co najmniej 80% winrate. Najlepsi w swoim zasobie to Nuke i Ancient. Jest prawdopodobne, że wybiorą jedną z nich jako swój wybór w nadchodzącym spotkaniu.

Spirit kontra Sprout

Sprout

Sprout zajmuje 19. miejsce w rankingu, ale gra wyłącznie na poziomie 2. poziomu. Jednocześnie zespół nie wyróżnia się stabilnymi wynikami, aw ostatnim czasie sporo przegrywa. Przypomnijmy, że w poprzednich czterech meczach Ośmiornice radziły sobie tylko z Talentami ONYX (2:1).

W pozostałych meczach Duńczycy przegrali z Alternate Attax (1:2) i przegrali z Dynamo Eclot. Zwykle w puli map drużyna opuszcza mapę Overpass, na której obecnie ma wskaźnik wygranych 58%. Najlepszym graczem na liście jest Staehr z 1,11 KDR.

Fakty dotyczące ducha i kiełków

  • Razem poniżej 2,5 map: trzy z pięciu meczy ze Sproutem odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Spirit przewyższają rywala w klasie i ostatnio grają dobrze. Sprout pokazał mierne wyniki nawet na etapie 2. poziomu i dosłownie przegrał z Dynamo Eclot z wynikiem 0:2 w ostatnim spotkaniu. Prawdopodobne jest, że w nadchodzącej konfrontacji ze „smokami” nie będą w stanie zdobyć ani jednej mapy. Nasza prognoza to zwycięstwo Spirita z handicapem (-1,5) na kartach za 2,15 u bukmachera Mostbet .

Komentarz 0