Syriusz kontra AIK. Prognoza na mecz o mistrzostwo Szwecji

Syriusz przegrał dwa ostatnie mecze u siebie. Czy uda się poprawić te statystyki i 31 lipca wygrać z silnym i wyróżniającym się AIK?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące Sirius vs AIK

Syriusz

Syriusz nigdy nie słynął z udanych występów w mistrzostwach Szwecji, więc w tym sezonie drużyna gra na swoim zwykłym poziomie. Teraz zespół nie jest nawet w pierwszej dziesiątce (12. miejsce). Do strefy play-off zostały tylko trzy punkty, więc w przypadku porażki w niektórych scenariuszach goście mogą być już poza bezpieczną strefą, więc w żadnym wypadku nie należy przegrać w tym meczu.

AIK

AIK zaskakuje wynikami w tym sezonie. Drużyna jest w pierwszej trójce, ale nie w najlepszych klubach, ale w najgorszym. Na szczęście wyniki klubu zaczęły się wyraźnie poprawiać. W ostatnich czterech spotkaniach dwa zwycięstwa i jeden remis. W tej konfrontacji jest już szansa na opuszczenie „czerwonej” strefy. Aby to zrobić, musisz wygrać, więc goście oczywiście spróbują to wdrożyć.

Syriusz kontra AIK

Syriusz kontra AIK fakty

  • Dokładny wynik 1:2 - dwa z ostatnich pięciu meczów AIK wygrało z takim wynikiem;
  • AIK zdobędzie gola w pierwszej połowie - w pięciu z ostatnich sześciu meczów Manchesteru United ten zakład był udany;
  • "Syriusz" strzelił gola w pierwszej połowie - w ostatnich dwóch meczach Syriusz strzelił gola w pierwszych 45 minutach.

Przewidywanie sum meczowych

AIK jest faworytem w tej konfrontacji i solidaryzujemy się z tą opinią. Znakomici goście wnieśli znaczący wkład w grę. Jeśli zagrają tak, jak w ostatnich meczach, to gospodarze nie będą mieli szans na pozytywny wynik. 

Nasza prognoza - wygra AIK. Mostbet akceptuje takie zdarzenie po kursie 2,30.

W trzech z ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynków dwóm zespołom udało się strzelić gola, ale w poprzednich dwóch pojedynkach na tablicy wyników po końcowym gwizdku było 0:0. Uważamy, że czas zatrzymać tę statystykę, a biorąc pod uwagę, że obie drużyny są na dole tabeli, taki rozwój wydarzeń jest dość prawdopodobny.

Nasz typ przewiduje, że obie drużyny strzelą gola. Mostbet oferuje wystawienie takiego zdarzenia ze współczynnikiem 1,80.

Syriusz wykonuje średnio 5,7 rzutów rożnych na mecz, a AIK 5,3. Jak widać statystyki są w przybliżeniu wyrównane, ale biorąc pod uwagę, że goście grają ostatnio bardziej produktywnie, jest prawdopodobne, że będą w stanie przedstawić więcej tych standardów Prognoza - AIK będzie dawać więcej rzutów rożnych. Mostbet wycenia takie zdarzenie na 1,88.

Komentarz 0