Flamengo kontra Fluminense. Prognoza na mecz Pucharu Brazylii

W pierwszym meczu Flamengo i Fluminense nie wyłoniono zwycięzcy, ale kto okaże się silniejszy 2 czerwca - odpowiedź jest w prognozach. Jaką stawkę wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące Flamengo vs Fluminense

Flamengo

Flamengo bardzo słabo rozpoczęło sezon – jeden z głównych faworytów w walce o tytuł zajmuje obecnie dopiero siódme miejsce w tabeli. Ekipa Jorge Sampaoliego traci już osiem punktów do lidera Botafogo, którego nie będzie łatwo odrobić. Remis 1:1 z Cruzeiro w ostatniej rundzie zakończył passę trzech zwycięstw Flamengo z rzędu.

Fluminense

W mistrzostwach Fluminense też nie odniósł jeszcze większych sukcesów - drużyna Fernando Dinisa po ośmiu kolejkach zajmuje ósme miejsce w tabeli. Jednak „trójkolorowi” pozostają w tyle za strefą Copa Libertadores tylko ze względu na dodatkowe wskaźniki. Po przegranej w ostatniej rundzie 0:2 z Corinthians Fluminense poniósł drugą porażkę z rzędu.

Flamengo kontra Fluminense

Flamengo vs Fluminense fakty

  • Dokładny wynik 2:1 - takim wynikiem zakończyły się trzy z ostatnich sześciu meczów pomiędzy klubami;
  • Flamengo strzeli gola w pierwszej połowie - w ostatnich dwóch meczach Flamengo ten zakład był udany;
  • Suma pierwszej połowy poniżej 1,5 gola - w ostatnich siedmiu meczach Fluminense ten zakład był udany.

Przewidywanie sum meczowych

Fluminense ostatnio bardzo zwolnił, ponosząc dwie porażki z rzędu i ledwie utrzymując bezbramkowy remis w derbach Pucharu. Forma Flamengo też daleka jest od optymalnej, ale gra wygląda bardziej przekonująco, warto dać pierwszeństwo Vultures w tym spotkaniu.

Uważamy, że nominalni gospodarze mają większe szanse na wygraną. Prognoza - Handicap azjatycki (0) dla Flamengo. W Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 1,67.

W pierwszym meczu drużyny nie zdobyły bramek, ale mecz rewanżowy z pewnością będzie ciekawszy. Flamengo jako faworyt z pewnością będzie dążyć do zwycięstwa w regulaminowym czasie, a po spudłowaniu Fluminense bez wątpienia otworzy. Warto liczyć na wymianę bramek.

Zakład - obaj strzelą gola. W Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 1,69.

Derby „Fla Flu” zawsze odznaczają się wysokim stopniem zaciętej walki i rzadko kiedy drużyny kończą mecz w pełnych składach. Dziś nie warto czekać na wyjątek, z pewnością będzie dużo żółtych kartek.

Zakład - suma ponad 5,5 żółtych kartek. Taki zakład w Mostbet można postawić za 1,90.

Komentarz 0