Barcelona kontra Tottenham. Prognoza na mecz towarzyski

Barcelona i Tottenham spotkają się w meczu towarzyskim 8 sierpnia - wybraliśmy bezpieczny zakład w prognozach. Jaki będzie wynik?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Barcelony z Tottenhamem

Barcelona

Barcelona pokazała się potężnie w mistrzostwach Hiszpanii w zeszłym sezonie. Od samego początku drużyna Xaviego objęła prowadzenie i pod koniec pierwszego okrążenia miała znaczącą przewagę. W rezultacie tytuł „Blaugranas” został odebrany bez żadnych problemów, ale poniósł porażkę w Lidze Mistrzów, nie mogąc nawet opuścić grupy.

W ostatnim meczu towarzyskim Barcelona pokonała AC Milan 1:0.

Tottenham

Tottenham poniósł porażkę w poprzednim sezonie. Już w pierwszej rundzie było widać, że postawienie na bilet do Ligi Mistrzów się nie usprawiedliwi, ale ostatecznie Spurs nie dotarli nawet do Ligi Konferencyjnej, zajmując ósme miejsce w tabeli. Latem drużynę przejął Angelos Postekoglou, który w poprzednim sezonie pracował z Celtikiem.

Barcelona kontra Tottenham

Fakty z meczu Barcelony z Tottenhamem

  • Dokładny wynik 3:1 - w ostatnich 15 meczach Tottenhamu taki wynik zdarzył się dwukrotnie;
  • Barcelona strzeli gola w drugiej połowie - ten zakład był udany w ostatnich trzech meczach Barcelony;
  • Tottenham strzeli gola w drugiej połowie - w ostatnich pięciu meczach Tottenhamu ten zakład był udany.

Przewidywanie sum meczowych

Barcelona prezentuje się dość solidnie w spotkaniach kontrolnych i stawia na atak, nie mając problemów ze skutecznością. Dziś "niebieski granat" prawdopodobnie będzie aktywny także przed sobą, a "Tottenham" będzie miał sporo problemów. Jednak Spurs dużo i regularnie zdobywają bramki w meczach towarzyskich, warto więc liczyć na bramkowy mecz.

Wierzymy, że mecz będzie owocny. Prognoza - łącznie ponad trzy bramki. U bukmachera Mostbet taki wynik oferowany jest po kursie 1,99.

Barcelona z pewnością ma przewagę klasową nad Tottenhamem i jest faworytem nadchodzącego meczu. Naszym zdaniem całkiem możliwe, że Błękitni Granaty usprawiedliwią ten status – drużyna nabrała już dobrej formy, prezentuje się bardzo solidnie pod względem gry, mało prawdopodobne jest, aby Spurs byli w stanie zrobić sensację.

Postaw - Handicap azjatycki (-1) na Barcelonę. W Mostbet taki wynik oferowany jest za 2,40.

Komentarz 0