Klaksvik kontra Hacken. Prognoza na mecz Ligi Mistrzów

Klaksvik nie przegrał w ostatnich 13 meczach u siebie, ale i tak w tej konfrontacji jest wyraźnie słabszy. Czy uda się obalić tę opinię i nie przegrać ze szwedzkim „Hackenem”?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Klaksvik vs Hacken

Klakswik

Nieoczekiwanie dla wszystkich Klaksvik nadal pozostaje w Lidze Mistrzów. Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie kwalifikacji drużyna rewelacyjnie znokautowała Ferencvarosa. Co więcej, u siebie bezbramkowo zremisowała, aw drugim meczu pokonała przeciwnika na wyjeździe wynikiem 3:0. W tym meczu kurs na zwycięstwo klubu z Wysp Owczych wynosił 10,00. Teraz ciekawe będzie, jak zespół zagra w drugiej rundzie kwalifikacji.

Hacken

Nic dziwnego, że „Hacken” nawet na szosie jest faworytem w tej konfrontacji. W miniony weekend drużyna przegrała z Varnamem w mistrzostwach Szwecji (0:1), ale też nie należy się temu dziwić. Wszakże w tym meczu skład byłby nie główny, a mieszany. Oczywiście goście już w tej konfrontacji chcą zamknąć kwestię awansu do kolejnej rundy. Zobaczmy, czy możemy to zrobić. 

Klaksvik kontra Hacken

Klaksvik kontra Hacken fakty

  • Dokładny wynik 1:2 - ostatni mecz, który Klaksvik przegrał u siebie był z minimalnym wynikiem;
  • "Hacken" strzeli bramkę w drugiej połowie - w czterech z ostatnich pięciu meczów ten zakład poszedł;
  • "Klaksvik" strzelił gola w pierwszej połowie - w ośmiu z ostatnich dziewięciu meczów Klaksvik strzelił gola w pierwszej połowie.

Przewidywanie sum meczowych

Obie drużyny są na fali. Okazuje się, że regularnie zdobywa punkty zarówno dla jednej, jak i dla drugiej drużyny. W tej konfrontacji spodziewamy się więc wielu akcji ofensywnych i co najmniej jednego gola z obu drużyn. Postawmy na to wydarzenie. 

Prognoza: obie drużyny strzelą gola. Mostbet oferuje postawienie takiego zakładu ze współczynnikiem 2,07.

Z całym szacunkiem dla Wysp Owczych Klaksvik, ta drużyna jest dużo słabsza od szwedzkiego Hackena. Gospodarze skakali już ponad głowami, więc jest mało prawdopodobne, że będą w stanie coś zrobić z bardzo silnym przeciwnikiem. 

Prognoza - zwycięstwo "Hackena". Mostbet akceptuje taki zakład ze współczynnikiem 1,73.

Klaksvik wykonuje średnio pięć rzutów rożnych na mecz, podczas gdy Hacken ma średnio 5,8. Z naszego opisu wynika, że mało kto pozostanie w defensywie, więc obstawiamy, że tych standardów w meczu będzie dużo. 

Prognoza - łącznie ponad 9,5 rzutów rożnych z kursem 1,75.

Komentarz 0