Ajaccio kontra PSG. Prognoza na mecz o mistrzostwo Francji

Typy i zakłady na Ajaccio vs PSG, statystyki, kursy. W 12. rundzie mistrzostw Francji 21 października Ajaccio będzie gościć u siebie PSG. Czy sukces lidera Ligue 1 nad drużyną ze strefy spadkowej jest tutaj oczywisty?

Nasze prognozy ekspertów i analizy dotyczące Ajaccio vs PSG

Ajaccio

Do niedawna Ajaccio był na ostatniej linii w tabeli Ligue 1. Ale w ostatnich rundach klubowi udało się kilkakrotnie zdobyć punkty. Tym samym Bears pokonało z czołowej czwórki Brześć (1:0) i Marsylię (2:1). Również podopieczni Oliviera Pantaloniego podzielili się punktami z Troyesem - 1:1. Po takim sukcesie zespół wyprzedzał jednocześnie dwóch rywali w lidze.

PSG

PSG w ostatniej rundzie zdołało pokonać głównego przeciwnika w Ligue 1 - Marsylię (1:0). Chociaż wcześniej klub stracił punkty po raz drugi w mistrzostwach - zremisował z Reims (0:0). Drużyna Christophe Galtier nadal zachowuje pierwszą linię. Lorient traci trzy punkty do lidera z drugiego miejsca.

Paryżanie zremisowali ostatnio nie tylko w Ligue 1, ale także w Lidze Mistrzów. Tak więc zespół dwukrotnie tracił punkty z Benfiką (za każdym razem 1:1). Mimo to PSG utrzymało pierwsze miejsce w swojej grupie.

Ajaccio kontra PSG

Ajaccio vs PSG fakty

  • Remis w pierwszej połowie – PSG zremisowało w pierwszej połowie dwóch z ostatnich czterech meczów;
  • Łącznie ponad 2,5 gola - ponad dwa gole padły w dwóch z trzech ostatnich meczów Ajaccio;
  • Dokładny wynik 1:2 - obie drużyny grały w ostatnich meczach 2:1.

Przewidywanie sum w grze

W tej grze nie mamy wątpliwości co do sukcesu gości. PSG już dwukrotnie potknął się w tym sezonie i stracił punkty. W meczu z reprezentantem strefy spadkowej paryżanie zdecydowanie nie zamierzają ponownie remisować. Naszym zdaniem pewny sukces podopiecznych Galtiera jest oczywisty.

Obstawiamy handicap azjatycki (-1,5) na PSG ze współczynnikiem Mostbet 1,83.

Ale zaryzykujemy i założymy, że dzisiejsze zwycięstwo PSG nie będzie „suche”. Tak, Ajaccio jest w strefie spadkowej. Jednak ostatnio Niedźwiedzie zaczęły się bardzo dobrze prezentować - kilka zwycięstw i jeden remis. Gospodarze nie mają szans w tej konfrontacji. Ale osłony Pantaloniego mogą zakłócić obronę przeciwnika.

Stawiamy również zakład, że obie drużyny strzelą gola. Bukmacher podaje za tę opcję wycenę 2,18.

Komentarz 0