Monastir kontra Al-Nasr. Prognoza na mecz Pucharu Mistrzów Arabskich

"Monastir" nie zaznał zwycięstw w ostatnich dwóch meczach. Czy uda się przerwać tę serię 31 lipca w konfrontacji z Al-Nasrem, czy też będzie ona kontynuowana?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Monastir z Al-Nasr

Monastyr

W pierwszej rundzie fazy grupowej "Monastir" pokonał "Zemalka" wynikiem 0:4. Zbliżający się przeciwnik jest nie mniej groźny, więc nadzieja na pozytywny wynik jest niewielka. W mistrzostwach Tunezji zespół radzi sobie nieźle - jest na czwartej pozycji w tabeli i walczy o miejsce w pierwszej trójce, ale klub nie ma na koncie osiągnięć na arenie międzynarodowej i podobno w tym sezonie nie wystąpi.

Al-Nasr

Jak dotąd Al-Nasr nabiera rozpędu. W rundzie startowej Ronaldo od pierwszych minut nie wchodził na boisko. Pojawił się dopiero w 62. minucie, ale nie udało się przynieść zespołowi zwycięstwa – mecz z Al-Shabaab zakończył się bezbramkowym remisem. Na razie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, czy Portugalczyk pojawi się na boisku od pierwszych minut w nadchodzącej konfrontacji, ale i bez niego zespół jest w stanie poradzić sobie z tunezyjskim klubem. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało w praktyce.

Monastir kontra Al-Nasr

Monastir kontra Al-Nasr fakty

  • Dokładny wynik 0:1 - ostatnie cztery nieudane mecze u siebie, z takim wynikiem przegrali gospodarze;
  • Monastir nie strzeli gola - w ostatnich czterech przegranych meczach Monastir opuszczał boisko bez strzelenia bramki;
  • Al-Nasr strzeli gola w pierwszej połowie - w ostatnich pięciu meczach Al-Nasr strzelił gola tylko w pierwszej połowie.

Przewidywanie sum meczowych

Obie drużyny nie są zadowolone z gry w ostatnich meczach. Gospodarze rzadko strzelają gole klubom ze znacznie wyższej półki, a goście w ostatnich pięciu meczach strzelili tylko dwa gole. Dlatego uważamy, że suma oddolna jest dobrą opcją do obstawiania. 

Nasza prognoza - suma goli poniżej 2,5 przy kursie 1,74 u bukmachera Mostbet.

Faworytami tego spotkania są goście i nie ma co się z tym kłócić, bo gospodarze są dużo słabsi. Jednocześnie, biorąc pod uwagę, że Al-Nasr nie osiągnął jeszcze optymalnej formy, wydaje się, że wielkiego zwycięstwa Ronaldo i spółki nie doczekamy.

Nasza prognoza to handicap azjatycki (+1,5) dla Monastiru. Mostbet oferuje wystawienie takiego zdarzenia ze współczynnikiem 1,60.

Monastir wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz, podczas gdy Al-Nasr ma ich sześć. Jak widać zdecydowanie więcej rzutów rożnych zagrywa ekipa z Arabii Saudyjskiej, więc najprawdopodobniej podobnie będzie w tym spotkaniu. 

Prognoza - Handicap azjatycki (-1,5) rzuty rożne dla Al-Nasr. Mostbet szacuje takie zdarzenie na 1,70.

Komentarz 0