Chelsea kontra Wrexham. Prognoza na mecz towarzyski

Chelsea zagra towarzysko z Wrexham 20 lipca. Walijski klub w minionym sezonie awansował do II ligi angielskiej. Czy ma teraz szansę przeciwko Chelsea, która przechodzi restrukturyzację?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Chelsea z Wrexham

Chelsea

Chelsea oczywiście zawiodła poprzedni sezon w Premier League. Klub ma nowego właściciela, zmieniło się kilku trenerów, przybyło wielu zawodników. To wszystko nie wpłynęło pozytywnie na wyniki „niebieskich”. Klub zajął 12. miejsce w Premier League, daleko za strefą Pucharu Europy.

Po ogromnym zimowym zakupie stało się jasne, że latem klub będzie musiał sprzedać wielu zawodników. Kilku kluczowych graczy pozyskało drużyny z Arabii Saudyjskiej od Chelsea, a także rywali z Premier League. Ale poza tym „emeryci” nie zapomnieli kupić sobie. Do zespołu, na czele którego teraz stoi Mauricio Pochettino, dołączyli więc Nkunku z Lipska i Jackson z Villarreal.

Wrexham

O Wrexham wielu fanów piłki nożnej dowiedziało się dopiero w zeszłym roku. Faktem jest, że zespół został przejęty przez dwóch znanych hollywoodzkich aktorów. Zwrócili uwagę na „czerwone smoki”. Ale klub nie zyskał popularności sam. Podopieczni Phila Parkinsona zdołali wygrać angielską trzecią ligę, wyprzedzając o cztery punkty Notts County. Teraz w nowym sezonie Wrexham zagra w drugiej lidze.

Chelsea kontra Wrexham

Fakty dotyczące meczu Chelsea z Wrexham

  • Dokładny wynik 3:1 - obie drużyny grały ostatnio 3-1;
  • Remis w pierwszej połowie – Wrexham zremisowało w pierwszej połowie ostatnich czterech meczów;
  • Rzut rożny łącznie mniej niż 9,5 – w dwóch z ostatnich trzech meczów Chelsea przyznano dziewięć lub mniej rzutów rożnych.

Przewidywanie sum meczowych

Tak, Chelsea jest obecnie w trakcie restrukturyzacji. Klub nie rozegrał nawet jednego oficjalnego meczu pod wodzą nowego trenera. Ale nawet w tym stanie The Blues są zobowiązani do pokonania reprezentanta Walii. Piłkarze klubu to wciąż światowa klasa. Nawet w niegranym stanie powinni dzisiaj wygrać.

Oferujemy zakład - handicap azjatycki (-2) na Chelsea. W linii z Mostbet wynik ten szacowany jest na 1,94.

Spodziewamy się dużego wyniku w tym meczu. Poziom Chelsea jest znacznie wyższy - drużyna jest w stanie strzelić przeciwnikowi trzy, cztery gole. Jednak Wrexham, być może przynajmniej raz, również będzie w stanie się wyróżniać. To jednak mecz towarzyski - Błękitni mogą nie grać tak solidnie w obronie. Tak, a Walijczycy w ostatnich meczach pewnie grali w ataku, często strzelając trzy bramki.

Stawiamy na sumę powyżej 3,5 gola ze współczynnikiem 1,79.

Jak powiedzieliśmy powyżej, tutaj Wrexham najprawdopodobniej uda się strzelić gola przynajmniej raz. Chelsea jeszcze nie grała. Bez kluczowych graczy klub może nie być tak pewny siebie w obronie.

Wybieramy więc zakład - obie drużyny strzelą gola. W linii z Mostbetu wynik ten szacowany jest na 1,89.

Komentarz 0