G2 kontra BIG. BLAST Premier Prognoza

G2 zmierzy się z BIG 20 stycznia. Kto zwycięży w tej konfrontacji? O tym dowiecie się w naszej prognozie.

Nasze prognozy i analizy eksperckie dotyczące G2 vs BIG

G2

G2 Esports od dłuższego czasu nie może znaleźć stabilności. Po prostu musieli wziąć udział w dużym turnieju, ponieważ od razu dali fatalny występ. Na szczęście do końca roku sytuacja się poprawiła, a zespół zakończył ją serią czterech zwycięstw, a także zdobył trofeum na Światowym Finale BLAST.

W decydujących starciach NiKo i spółka udowodnili swoją przewagę nad FaZe Clan oraz Liquid iw obu przypadkach poradzili sobie z przeciwnikami z wynikiem 2:0. Jak dotąd najlepszą mapę w zasobie G2 można nazwać Nuke, na której nie przegrali ani razu w ciągu trzech miesięcy.

G2 kontra BIG

BIG

BIG znajdują się na 15. pozycji światowego rankingu i obecnie balansują między scenami 1. i 2. poziomu. Drużyna pokazywała niestabilne wyniki i z reguły przeplatała zwycięstwa z porażkami. W ramach ostatniego turnieju CCT Central Europe Niemcy pokonali Young Ninjas (2:0), ale w konfrontacji z tym samym HAVU przegrali wynikiem 1:2.

Jednak nie było żadnych zmian w składzie BIG, a tabseN nadal jest kapitanem. Warto zauważyć, że tylko na mapie Mirage drużyna ma ponad 50% wskaźnik wygranych.

G2 kontra BIG fakty

  • Łącznie poniżej 2,5 map: trzy poprzednie mecze między zespołami odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Naszym zdaniem G2 Esports jest teraz lepsze w swojej klasie od swoich odpowiedników. BIG od dawna nie pokazuje dobrych wyników na poziomie 1. poziomu, więc trudno ich teraz zaskoczyć. G2 miało wielkie wydarzenie pod koniec zeszłego roku i jeśli zagrają w ten sam sposób, nie zostawią Niemcom szansy. Nasza prognoza - zwycięstwo G2 z handicapem (-1.5) na kartach za 2.10 w Mostbet.

Komentarz 0