G2 kontra Cloud9. Prognoza BLAST Premier

G2 Esports zmierzy się z Cloud9 7 czerwca w ramach kolejnego turnieju BLAST. Kto rozpocznie imprezę od zwycięstwa? Odpowiedź można znaleźć w naszej prognozie.

Nasze prognozy i analizy eksperckie dotyczące G2 vs Cloud9

G2

G2 Esports ponownie jest uważane za jednego z faworytów do mistrzostw, mimo że bezskutecznie występowało w większości poprzednich dużych wydarzeń. Przykładowo na ostatnim turnieju, czyli IEM Dallas, zespołowi udało się wydostać z grupy, ale w ćwierćfinale od razu przegrali z FaZe Clan z wynikiem 1:2.

Zespół nadal jest najbardziej pewny siebie na mapie Inferno, na której ma wskaźnik wygranych 82%. Ponieważ G2 praktycznie nie miało czasu na przygotowanie się do BLAST Premier, nie jest pewne, czy pokażą się z jak najlepszej strony.

G2 kontra Cloud9

Cloud9

Cloud9 również od dłuższego czasu jest w przeciętnej formie i nie może znaleźć gry, która kiedyś przynosiła im owoce. Drużyna nie ma problemów z rywalami poniżej swojego poziomu, ale jednocześnie rzadko pokonuje przeciwników z czołowej 10.

Na ostatnich mistrzostwach, IEM Dallas, „chmury” zakończyły swój występ w fazie grupowej, przegrywając zarówno z Astralis (0:2) i klanu FaZe (1:2). Co dziwne, zespół nadal nie ma mniej niż 60% współczynnika wygranych na żadnej z map, z wyjątkiem Nuke, który zawsze się banuje.

G2 kontra Cloud9 Fakty

  • 1. mapa: wygrana G2 - w trzech spotkaniach z czterech, G2 wygrało na pierwszej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

W tej konfrontacji trudno jednoznacznie wskazać faworyta którejś z drużyn, gdyż obie w ostatnich turniejach nie pokazały się z najlepszej strony. Jednak kilka miesięcy temu drużyny spotkały się, a następnie G2 udowodniło swoją wyższość nad przeciwnikiem. Ogólnie rzecz biorąc, zgodnie z indywidualnymi umiejętnościami, europejska mieszanka wygląda na mocniejszą, dlatego sugerujemy obstawianie jej sukcesu.

Nasza prognoza - wygrana G2 po kursie 1.60 w Mostbet.

Wszystkie poprzednie mecze między zespołami kończyły się na dwóch mapach i nie docierały do trzeciej mapy. Jednak naszym zdaniem „chmury” są w stanie wydobyć zwycięstwo w szczytowym momencie, a G2 rzadko przegrywa na sucho. Na tej podstawie stawiamy na sumę więcej.

Bierzemy w sumie ponad 2,5 karty po 1,90 u bukmachera.

Komentarz 0