PSG.LGD kontra Aster. Prognoza meczu ESL Berlin Major

28 kwietnia czekają nas chińskie derby - PSG.LGD zmierzy się z Team Aster. Jaki zakład postawić na to wydarzenie?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące PSG.LGD vs Aster

PSG.LGD

PSG.LGD zajmuje piąte miejsce w tabeli grupy A. Drużyna ma cztery punkty i wciąż ma doskonałe szanse na awans do górnej drabinki play-offów. Chińczycy ponieśli jedyną porażkę w starciu z Gaimin Gladiators, ale sukcesy świętowali w pojedynkach z Execration i Evil Geniuses.

W tym samym spotkaniu z „geniuszami” ekipa wzięła mniej lub bardziej tempowy draft na obie mapy, dzięki czemu każdą z nich udało im się ukończyć w mniej niż 37 minut. Ogólnie rzecz biorąc, draft zawsze był uważany za mocną stronę LGD, więc często uzyskują znaczną przewagę dzięki dobremu doborowi bohaterów w grze.

PSG.LGD kontra Aster

Aster

Aster od dłuższego czasu notuje przyzwoite wyniki w swoim regionie, ale jednocześnie nie zawsze wyróżnia się stabilną grą na arenie międzynarodowej. Podkreślmy, że drużyna dobrze wystartowała w tej imprezie i wspięła się na drugie miejsce w tabeli, zdobywając pięć punktów.

Chińczycy rozegrali więc remis z BB Team i Liquid, a już drugiego dnia rozprawili się z Execration i zerwali z 9 Pandami. Nawiasem mówiąc, w przeciwieństwie do przeciwnika, Aster charakteryzują się bardziej standardowymi projektami, które bardziej pasowały do ostatniej łatki.

PSG.LGD kontra Fakty Aster

  • 1. mapa: wygrana LGD - w ostatnich dwóch meczach z Asterem LGD wygrali na pierwszej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

PSG.LGD zakończyło większość poprzednich walk z Asterem na ich korzyść. Aster oczywiście wyglądał dobrze w poprzednich meczach, ale dzięki lepszemu draftowi LGD może być silniejszy na obu mapach. Poza tym sami PSG.LGD zdążyli już przyzwyczaić się do tego turnieju i odnieśli dwa zwycięstwa. Nasza prognoza - wygrana PSG.LGD po kursie 2,90 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0