BetBoom vs Team nouns. Prognoza meczu Bali Major

30 czerwca BetBoom zmierzy się z Team Nouns w ramach Bali Major. Jakie zakłady robić?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące rzeczowników BetBoom vs Team

BetBoom

BetBoom podszedł do turnieju w świetnej formie, co pokazała DreamLeague, gdzie zespół był o krok od zwycięstwa. W finale przyszło mi zmierzyć się z Gladiatorami, przegrywając w zaciętej walce z wynikiem 2:3.

Do tej pory BB Team rozegrali tylko jeden mecz w fazie grupowej Bali Major. Drużyna spotkała się z Azure Rayem, wymieniając zwycięstwa. Na pierwszej mapie BB nie pozostawił żadnych szans przeciwnikom, ale druga nie poszła zgodnie z planem. Od pierwszych minut Azure uzyskał przewagę, która ostatecznie doprowadziła do porażki BetBoom.

BetBoom vs Team nouns

Team nouns

Rzeczowniki po raz pierwszy zagrają w turnieju na takim poziomie, dlatego początkowo były outsiderami grupy B. Mimo to drużyna miała dość udany start na Bali Major i wspięła się już na trzecią kolejkę, gdzie będzie bardzo trudno zostać.

W pierwszym meczu drużyna spotkała się z PSG.LGD i musiała przegrać z wynikiem 0:2, ale na drugiej mapie pokazała zęby, wyrywając sobie zwycięstwo w zaciętej walce. Następnie Nouns zagrali z kolejnym poważnym przeciwnikiem w osobie EG i tym razem odnieśli suche zwycięstwo (2:0).

Rzeczowniki BetBoom vs Team Fakty

  • 1. mapa: Zwycięstwo BB Team - w trzech z czterech meczów BB Team wygrało na pierwszej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

Rzeczowniki zaskoczyły swoim występem na starcie majora, ale trudno uwierzyć, że zespół dalej będzie występował w tym samym duchu. Mimo to zwycięstwa nie były dla niej łatwe iw nadchodzącej walce znów będzie musiała zmierzyć się z wyraźnym faworytem. Z kolei BetBoom są w świetnej formie i nie powinni nagle tracić punktów, więc warto postawić na ich korzyść.

Nasza prognoza - wygrana BetBoom za 1.71 w Mostbet.

BetBoom preferuje aktywną grę i stara się dominować od samego początku meczu. Drużyna bierze też odpowiednich herosów, którzy mogą poważnie nadwyrężyć przeciwnika na alejach, więc należy się spodziewać sporej ilości fragów.

Prognoza - 1. mapa: w sumie ponad 41,5 więcej fragów za 1,77.

Komentarz 0