Liquid kontra Gaimin Gladiators. Prognoza meczu DreamLeague

Liquid zmierzy się 22 kwietnia z Gaimin Gladiators. Czy tym razem „Liquid” poradzi sobie z „gladiatorami”? Poszukaj odpowiedzi w prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Liquid vs Gaimin Gladiators

Liquid

Liquid są obecnie jedną z najsilniejszych drużyn na świecie, więc są uważani za niemal głównego pretendenta do zwycięstwa. Jednak wraz z wydaniem nowej łatki, która znacząco zmieniła rozgrywkę, sytuacja może diametralnie się zmienić. Jest dalekie od faktu, że w niedalekiej przyszłości „ciecz” będzie nadal wykazywać takie same wyniki jak wcześniej.

Zauważamy jednak, że wcześniej „konie” dały znakomitą serię sześciu zwycięstw i absolutnie zasłużyły na awans do playoffów. Warto zaznaczyć, że w ostatnich pięciu przypadkach odnosili sukcesy z wynikiem 2:0 i nie napotykali oporu rywali.

Liquid kontra Gaimin Gladiators

Gaimin Gladiators

Gaimin Gladiators zdobyli tyle samo punktów co przeciwnik i podzielili pierwsze miejsce w tabeli. Drużyna również pokazała świetną grę przez długi czas, więc transfer Quinna zdecydowanie mu się przydał.

„Gladiatorzy” są swoistą przeszkodą dla „płynu”, gdyż wszystkie ostatnie spotkania, począwszy od finału Majora, kończyły się zwycięstwem. Przypomnijmy, że w ostatnich meczach fazy grupowej poradzili sobie z OG (2:1) i Evil Geniuses (2:1). 

Liquid kontra Gaimin Gladiators Fakty

  • Łącznie poniżej 2,5 map: ostatnie cztery mecze między zespołami rozegrano poniżej.

Przewidywanie sum meczowych

Drużyny są obecnie w świetnej formie, ale teraz trudno powiedzieć, jak zakończy się nadchodzący mecz między nimi, ponieważ wynik będzie bezpośrednio zależał od tego, kto lepiej zaadaptuje się do nowej łatki w krótkim czasie. Ale biorąc pod uwagę, że „gladiatorzy” są przeszkodą dla „koni”, a wszystkie poprzednie mecze zakończyły się na ich korzyść wynikiem 2:0, proponujemy postawić na nich. Nasza prognoza - wygrana GG po kursie 1.95 w Mostbet.

Komentarz 0