Nemiga kontra Hellraisers. Prognoza na mecz Dota Pro Circuit

Nemiga zmierzy się z Hellraisers 8 stycznia. Kto odniesie zwycięstwo w tej konfrontacji?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Nemiga vs Hellraisers

Nemiga

Nemiga miał dobry ostatni turniej. Przypomnijmy, że drużyna wzięła udział w Xmas Show i dotarła do finału dolnej drabinki. Jednak na tym etapie została pokonana przez Gaimin Gladiators z wynikiem 1:2. Mimo to na tych mistrzostwach drużyna pokazała się z jak najlepszej strony, mając do czynienia z tymi samymi Hellraiserami (2:0), a także pokonując Virtus.pro na sucho - 2:0.

Zauważ, że Nemiga ma dość konkurencyjny skład, ale jest mało prawdopodobne, aby był w stanie wydostać się z poziomu 2. Ale w Dota Pro Circuit ma realną szansę na awans do playoffów.

Nemiga kontra Hellraisers

Hellraisers

Hellraisers bardzo zmienili swój skład. Drużyna wygląda na mocną „na papierze”, ale w rzeczywistości najprawdopodobniej wystąpi na scenie 2. poziomu. Wcześniej brała również udział w Xmas Show, ale przegrała ze Spiritem (1:2), zanim przegrała z Nemigą. W niektórych meczach zespół oczywiście pokazał się z jak najlepszej strony, ale podejmował dziwne decyzje w grze.

Być może Solo nie do końca rozumie obecną metę lub powód jest zupełnie inny. Tak czy inaczej, HellRaisers nie może znaleźć stabilności.

Nemiga vs Hellraisers Fakty

  • Razem poniżej 2,5 map: cztery z pięciu meczów z Nemigą odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Nemiga ostatnim razem bardzo pewnie poradził sobie z Hellraiserami. Ostatnio pokazała dobry poziom gry, podczas gdy HellRaisers byli mocno uzależnieni od draftu. Nemiga bardziej improwizuje w grze, przez co sprawia problemy wielu przeciwnikom. Wierzymy, że odniesie zwycięstwo. Nasza prognoza - wygrana Nemigi za 1,55 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0