Tundry kontra Shopify Rebelia. Prognoza meczu Major Bali

30 czerwca odbędzie się pojedynek między Tundrą a Shopify Rebellion. Jakie stawki wybrać? Odpowiedź znajdziesz w naszej prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Tundra vs Shopify Rebellion

Tundra

Zgodnie z oczekiwaniami, Tundra przyjechała na Majora na Bali nie w najlepszej formie. W ostatnim turnieju drużyna nie była w stanie nawet awansować do play-offów, ponieważ odpadła po powtórkach fazy grupowej. Rzeczywiście, panujący mistrz The International ostatnio zwolnił tempo i nie wygląda już na jednego z głównych pretendentów do zwycięstwa.

Pierwszego dnia fazy grupowej Bali Major drużyna nie odniosła sukcesu, dwukrotnie remisując z Beastcoast i Spirit. Na przegranych mapach zawodziła indywidualna gra zawodników, co pozwalało przeciwnikom na wczesne wykorzystanie przewagi.

Tundry kontra Shopify Rebelia

Bunt Shopify

Shopify Rebellion można nazwać czarnym koniem na Bali Major, gdyż drużyna jako całość nie radzi sobie najlepiej w dużych turniejach, ale składa się z graczy, którzy wielokrotnie się sprawdzili i zdobyli już sławę w świecie Dota.

Zgodnie z przewidywaniami, zespół nie zaskoczył wynikiem na starcie turnieju. Skład grał z Liquid iz bestią, wymieniając zwycięstwa. Warto zaznaczyć, że Arteezy i firma postawili głównie na późne, co przyniosło efekty tylko w połowie przypadków.

Tundra kontra Shopify Rebellion Fakty

  • 1. mapa: zwycięstwo Tundry — w czterech z pięciu meczów Shopify Rebellion nie wygrało na pierwszej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

Bukmacherzy nie wskazują zdecydowanego faworyta w nadchodzącym meczu i bardziej wierzą w remis niż w zwycięstwo którejkolwiek z drużyn. Rzeczywiście, na ostatnim turnieju mecze bo 2 często kończyły się remisem. Obie drużyny nie wyglądają najlepiej i zbliżały się do turnieju ze spadkiem, więc zdecydowanie nie warto stawiać na wynik 2-0. Wierzymy, że składy wymienią się kartkami, a my stawiamy na remis.

Nasza prognoza to remis na poziomie 1,92 w Mostbet.

Shopify Rebellion na starcie graj bardzo ostrożnie i nie popełniaj wielu błędów, ponieważ próbują przesunąć grę na później. Z tego powodu nie należy spodziewać się dużej liczby fragów.

Prognoza - 1. mapa: łącznie poniżej 46,5 fragów za 1,77.

Komentarz 0