Nemiga kontra One Move. Prognoza na mecz Dota Pro Circuit

Nemiga zmierzy się z One Move 5 czerwca. Jaki zakład postawić na to wydarzenie? Poszukaj odpowiedzi w prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów na temat Nemiga vs One Move

Nemiga

Nemiga na koniec sezonu zajął piąte miejsce w tabeli. Drużyna jest całkiem zdolna do utrzymania miejsca w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale do tego musi odpowiednio organizować powtórki. Przypomnijmy, że w ostatnich trzech meczach drużyna przegrała z wynikiem 1:2.

Nemiga odrzucił Spirit, Virtus.pro i BB Team, choć we wszystkich przypadkach wyglądało to bardzo dobrze, ale nie udało się dobrze zagrać na trzeciej mapie. Podkreślamy, że zespół często stara się wyprowadzić Techies na czwartą pozycję, dzięki czemu wygrywają etap gry w alei.

Nemiga kontra One Move

One Move

One Move początkowo nie zakwalifikował się do Majora, ale powinien był pozostać w tej dywizji. Drużyna miała do czynienia tylko z przeciwnikami poniżej swojego poziomu w starciu z UALEIKUMNIHAO (2:0) i Hydrą (2:1), aw innych spotkaniach przegrywała.

Jednocześnie w wielu walkach Rosjanki były gorsze z wynikiem 0:2. Warto powiedzieć, że szkice One Move są często ciekawe, ale tak naprawdę nie potrafią ich wdrożyć we właściwy sposób.

Nemiga vs One Move Fakty

  • Razem ponad 35,5 frakcji - ostatnie dwie mapy z trzech z jednym ruchem przekroczyły sumę.

Przewidywanie sum meczowych

Naszym zdaniem Nemiga w ostatnich meczach pokazała się lepiej od swojego rywala. Drużyna walczyła z potężnymi przeciwnikami i zabrała co najmniej jedną kartę, podczas gdy One Move często przegrywał na sucho. Ponadto ostatnie spotkanie pomiędzy zespołami zakończyło się wynikiem 2:0 na korzyść Nemigi.

Nasza prognoza - wygrana Nemigi po kursie 1,65 w Mostbet.

Komentarz 0