Cybercats kontra HF. Przewidywanie meczów Dota Pro Circuit

Cybercats 16 lutego załatwi sprawę z HF. Jaki będzie wynik tej konfrontacji? Odpowiedź znajdziesz w naszej prognozie.

Nasze prognozy i analizy eksperckie dotyczące cyberkotów i HF

Cybercats

Cybercats są w złej formie od dłuższego czasu i mają na swoim koncie serię sześciu porażek. Udało im się to przerwać dopiero w ostatniej konfrontacji z X3, rozprawiając się z przeciwnikiem z wynikiem 2:0. Podkreślamy, że obecnie drużyna zajmuje szóste miejsce w klasyfikacji generalnej i ma na koncie trzy punkty. 

Drużyna może pretendować do utrzymania pozycji w tej dywizji, ale nie będzie już w stanie awansować do najwyższej ligi. Przypomnijmy, że przed spotkaniem z X3 „koty” przegrały także z Sigma.YNT (0:2) i YNT (1:2).

Cybercats kontra HF

HF

HF są w jeszcze gorszej sytuacji niż przeciwnik. Drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i wciąż nie zdobyła ani jednego punktu. Podkreślamy, że generalnie w oficjalnych meczach drużyna ma teraz na koncie sześć porażek.

Jednak w dwóch ostatnich meczach potrafiła narzucić zaciętą walkę między PuckChamp (1:2) a Hydrą (1:2) - rywalkami z tabeli. Biorąc pod uwagę, że HF rozegrał tylko cztery walki na imprezie, wciąż mogą trzymać się rejestracji.

cybercats vs HF Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 map: dwa poprzednie mecze HF rozegrane na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Wcześniej HF zawsze narzucał cyberkotom zaciętą walkę, aw poprzednich meczach często świętowali sukces. Ponadto zespół na tle potężnych rywali PuckChamp i Hydry prezentował się godnie, dlatego naszym zdaniem jest w stanie utrzymać pierwsze zwycięstwo w sezonie. Co więcej, „koty” nie świeciły wcześniej stabilnością. Nasza prognoza - wygrana HF za 2,25 w Mostbet.

Komentarz 0