Anadolu Efes vs Fenerbahce. Prognoza na mecz o mistrzostwo Turcji

Anadolu Efes objął prowadzenie w serii półfinałowej przeciwko Fenerbahce. Czy The Blues będą w stanie ponownie pokonać Kanarki 9 czerwca?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Anadolu Efes - Fenerbahce

Anadolu Efes

Anadolu Efes ma wszelkie szanse na odkupienie się za katastrofalny sezon, ale stanie się to tylko wtedy, gdy The Blues zostaną mistrzami. Podopieczni Serdzhiańskiego Atamana mają wszelkie szanse, bo ostatnio demonstrują znakomitą grę.

W konfrontacji z Fenerbahce Anadolu Efes przegrał pierwszy mecz z druzgocącym wynikiem 66:108, ale potem drużynie udało się naprawić sytuację. Następnie The Blues wygrali dwa mecze. W ostatnim z nich odniesiono zwycięstwo z wynikiem 97:91.

Fenerbahce

Fenerbahce rozpoczęło swoją passę pewnie w meczu z Anadolu Efesem. „Kanarki” pozwoliły sobie jednak na odrobinę rozluźnienia, co od razu wykorzystał przeciwnik. Przez to podopieczni Dimitrisa Ituidisa są bliscy przerwania walki o koronę mistrza.

Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie Fenerbahce nie radzi sobie najlepiej na wyjeździe. Wards of Ituidis przegrali 3 z 5 poprzednich meczów wyjazdowych.

Anadolu Efes vs Fenerbahce

Anadolu Efes vs Fenerbahce fakty

  • Razem „Anadolu Efes” ponad 87,5 punktu – The Blues zdobyli ponad 87 punktów w 3 z ostatnich 5 meczów;
  • 1. kwarta: łącznie ponad 43,5 punktu - W 3 z ostatnich 5 meczów Anadolu Efes ten wynik został przełamany.

Przewidywanie sum meczowych

Porażka zmusi Fenerbahce do zaprzestania walki. Kanarki opuszczą turniej, a następnie awansują Błękitni. Jest mało prawdopodobne, aby podopieczni Ituidis byli z tego zadowoleni. Będą walczyć do końca i nie opuszczą terenu bez walki. Zapraszamy do zaryzykowania i uwierzenia w Fenerbahce. 

Naszym typem jest zwycięstwo Fenerbahce w 2.08 w Mostbet.

W poprzednich trzech meczach drużyny nie zdobyły mniej niż 185 punktów. Prawdopodobnie nie ma potrzeby niczego wymyślać i ponownie dokonywać wyboru na korzyść konnego wyniku spotkania.

Prognoza - łącznie ponad 170,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,61.

Obie drużyny demonstrują produktywną grę. W ostatnim meczu w żadnej z kwart nie zdobyli mniej niż 39 punktów. Jest prawdopodobne, że teraz tak się nie stanie.

Prognoza - suma najbardziej nieefektywnego kwartału to ponad 36,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,77.

Komentarz 0