Grayhound kontra Liquid. BLAST.tv Prognoza meczu Paryż Major

11 maja Grayhound załatwi sprawy z Liquid na Majorze. Na co postawić w tym meczu? Dowiedz się o tym w prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Grayhound vs Liquid

Grayhound

Grayhound zajmuje 28. miejsce w światowych rankingach i jest najsilniejszą drużyną w swoim regionie, ale jednocześnie na arenie międzynarodowej zwykle wypada przeciętnie. Mimo to po raz pierwszy od dłuższego czasu drużyna miała realną szansę na awans do głównej fazy Majora.

Australijczycy pokonali wcześniej tylko FORZE (16:14) i TheMongolz (16:10), ale przegrali z Apeksem (0:16), a także przegrali w ostatnim meczu z NIP-em 0:2. Zwróć uwagę, że GH jest najbardziej pewny siebie w Inferno i Ancient, gdzie mają odpowiednio 86% i 80% współczynnika wygranych i często wybierają je.

Grayhound kontra Liquid

Liquid

Liquid zajmują siódme miejsce w światowych rankingach, ale jeśli zakończą swój występ na tym etapie, to mogą wyjść poza pierwszą dziesiątkę. Przypomnijmy, że „płyn” zaczął źle i zanotował dwie porażki z rzędu z Apeksem i FORZE.

Na szczęście „konie” zebrały się w czasie i później rozprawiły się z Fluxo (2:1), a także udowodniły swoją przewagę nad Complexity wynikiem 2:0. Warto dodać, że w poprzednim spotkaniu z Amerykanami wszyscy grali z pozytywnymi wskaźnikami.

Grayhound kontra płynne fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - dwa z trzech meczy z Liquid odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Liquid można oczywiście uznać za faworyta w tej konfrontacji, ponieważ naprawdę przewyższają przeciwnika w klasie. Jednak gra „płynem” w tych mistrzostwach nie budzi zaufania. Nawet w konfrontacji z Fluxo udało im się oddać jedną kartę, aw decydującym pojedynku do samego końca wszystko może się zdarzyć. Dodatkowo na wielu mapach Australijczycy potrafią sprawić sporo problemów przeciwnikowi. Nasza prognoza - wygrana Grayhounda z handicapem (+1,5) na karty za 2,00 w Mostbet.

Komentarz 0