Sprout a NIP. Prognozy meczowe IEM Rio Major

Typowanie i zakład na Sprout vs NIP, statystyki, kursy. W ramach major, 6 listopada odbędzie się pojedynek Sprouta z NIP, dla którego nasza strona dokona prognozy.

Nasze prognozy i analiza ekspercka na temat Sprout vs NIP

Sprout

Sprout pokazał słabe wyniki na scenie tier-2 przed turniejem, przegrywając mecz za meczem, więc było jasne, że nie będą w stanie przeskoczyć nad głowami na majorze i najprawdopodobniej zakończy swój występ na „legendach”. " etap. W dwóch startowych walkach drużyna została już pokonana.

Tak więc Duńczycy przegrali z BIG (11:16) i bez szans przegrali z Liquid z wynikiem 5:16, biorąc tylko pięć rund. Nawiasem mówiąc, spotkania odbyły się na mapach Vertigo i Inferno, które należą do najlepszych w atucie „ośmiornicy”.

Sprout a NIP

NIP

NIP pokazał świetną grę w kwalifikacjach i dostał bezpośredni bilet do etapu „legend”. Stało się to natychmiast po dołączeniu do Aleksiba, który był w stanie znaleźć wspólną płaszczyznę z zawodnikami i znacznie poprawił komponent taktyczny zespołu. Jednak sam major zaczął źle dla Skandynawów.

W pierwszym spotkaniu „ninja” przegrali z Fnatic (13:16), a w kolejnym przegrali z outsiderami z wynikiem 12:16. Być może będą mogli sprawdzić się w konfrontacji BO3, bo w ten sposób będą mogli grać na wygodniejszych dla siebie mapach.

Kiełkowanie a fakty dotyczące NIP

  • Suma poniżej 2,5 mapy: ostatnie dwa mecze z udziałem NIP były rozgrywane z sumami poniżej.

Przewidywanie sum w grze

NIP znacznie przewyższają przeciwnika w klasie. Pierwszy dzień na Majorze nie był dla nich udany, ale na pewno się nie poddadzą. Sprout oczywiście nie ciągną tego poziomu, a poza tym wcześniej były w kiepskiej formie i przegrały w dwóch spotkaniach z rzędu z porażką. Uważamy, że Szwedzi poradzą sobie z Duńczykami z wynikiem 2:0. Nasza prognoza - wygrana NIP z handicapem (-1,5) na kartach za 2,08 u bukmachera Mostbet .

Komentarz 0