Fluxo kontra Na'Vi. Prognoza dla meczu finałowego BLAST Premier Fall

Przewidywanie i obstawianie Fluxo vs Na'Vi, statystyki, kursy. Fluxo zmierzy się z Natus Vincere 23 listopada. Czy warto stawiać na zwycięstwo żółto-czarnych w tym spotkaniu? Poszukaj odpowiedzi poniżej.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Fluxo vs Na'Vi

Fluxo

Fluxo zajmuje obecnie 28 miejsce w światowym rankingu. Nie brali udziału w Majorze i od dawna nie organizowali oficjalnych meczów. Jednak w swoim regionie zespół jest obecnie uważany za jeden z najsilniejszych. Przypomnijmy, że w ostatnich dwóch spotkaniach zmierzył się z 00Nation (2:0) i pokonał MIBR z wynikiem 2:1.

Brazylijczycy demonstrują pewną wydajność na Dust2 i Ancient. Na tych mapach współczynnik wygranych wynosi odpowiednio 80% i 83%. Niewykluczone, że w konfrontacji z Na'Vi będą chcieli wybrać jednego z nich swoim wyborem.

Fluxo kontra Na'Vi

Na'Vi

Natus Vincere zajmuje trzecie miejsce w światowym rankingu. Jak dotąd nie było żadnych zmian w składzie po niezbyt udanym występie na Majorze, ale wszyscy wtajemniczeni twierdzą, że wkrótce należy się ich spodziewać. Podkreślamy, że na IEM Rio Major drużyna awansowała do play-offów, ale zakończyła udział w turnieju na etapie ćwierćfinału.

Wtedy żółto-czarni nie poradzili sobie z FURIĄ - 1:2. Podkreślmy, że „urodzeni, by wygrywać” często preferują mapę Mirage, na której aktualnie mają dokładnie 67% winrate. Z dużym prawdopodobieństwem wezmą to na najbliższe spotkanie.

Fluxo kontra Na'Vi Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: dwa z trzech meczy z Fluxo odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Faworytami tej walki są oczywiście Natus Vincere. Jednak dalekie jest od stwierdzenia, że relacje w drużynie są teraz dobre, ponieważ nieporozumienia między zawodnikami były widoczne nawet na Majorze. Poza tym Fluxo jest bardzo zmotywowany, ponieważ jest to ich pierwszy duży turniej od dłuższego czasu. Uważamy, że w szczytowym momencie Brazylijczycy mogą zdobyć Victorię. Stawiamy na wygraną Fluxo z handicapem (+1,5) na karty za 2,60 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0