Cloud9 kontra MOUZ. Prognozy meczowe IEM Rio Major

Przewidywanie i obstawianie Cloud9 vs MOUZ, statystyki, kursy. Cloud9 jest w fantastycznej formie, czy jest szansa na MOUZ 10 listopada?

Nasze prognozy i analiza ekspercka na temat Cloud9 vs MOUZ

Cloud9

Cloud9 co miesiąc nabiera formy i jest teraz gotowy do walki o zwycięstwo na Majorze. Sh1ro jest obecnie jednym z najlepszych zawodników turnieju, a wraz z nim drużyna już dawno wygrała wszystkie mecze otwarcia i zagwarantowała sobie miejsce w ćwierćfinale. Przeciwnicy reprezentowani przez Na`Vi (16:14) i FaZe (16:14) byli niezwykle poważni.

W meczu z Heroic (2:0) nie było problemów.

Cloud9 kontra MOUZ

MOUZ

MOUZ odniósł mieszany sukces w ostatnich miesiącach, więc skalista ścieżka do playoffów nie jest niespodzianką. Z jednej strony drużyna zaskoczyła w konfrontacji z budzącą grozę Vitality (19:17) i po prostu zniszczyła na inferno Liquida z wynikiem 16:12, ale były też porażki z BIG (7:16) i Outsiders (0 :2).

Nie zabrakło też intryg w decydującym meczu z ENCE (2:1).

Cloud9 kontra MOUZ Fakty

  • Dokładny wynik 2:0: ostatnie cztery mecze BO3 Cloud9 wygrane przez zamknięcie.

Przewidywanie sum w grze

Naszym zdaniem w tej parze wszystko jest dość oczywiste i jest mało prawdopodobne, aby europejska mieszanka była w stanie stawić przynajmniej jakiś opór. Pod każdym względem C9 wyglądają atrakcyjniej, teraz są po prostu w fantastycznej formie i wyraźnie nie zamierzają wylatywać na etapie ćwierćfinałowym.

Ponadto MOUZ jest ostatnio bardzo gorączkowy.

Nasza prognoza - Handicap azjatycki (-1,5) na Cloud9 za 2,30 u bukmachera Mostbet.

Wierzymy, że możesz grać trochę bezpiecznie i wziąć kolejną sumę na kartach pod. Na takich forach zdarzają się sporadyczne porażki wyraźnych faworytów, którzy w najbardziej nieodpowiednim momencie przegrywają 0:2. Niemniej jednak spodziewamy się, że Cloud9 nie będzie miał problemów i wygra na dwóch mapach.

Całkowite mapy bierzemy mniej niż 2,5 za 1,72

Komentarz 0