Na'Vi kontra Outsiderzy. Prognoza dla IEM Katowice

Natus Vincere 10 lutego zmierzy się z Outsiders. Czy żółto-czarni przejdą do następnej rundy?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Na'Vi vs Outsiders

Na'Vi

Natus Vincere nie jest ostatnio w najlepszej formie, ale w tych mistrzostwach pokazuje dobre wyniki. Przypomnijmy, że drużynie udało się odnieść zwycięstwo nad Cloud9 (2:0) i Liquidem (2:1). Co prawda w finałowym spotkaniu z G2 Esports żółto-czarni znów przegrali od razu - 0:2.

We wszystkich meczach drużyna wybrała Inferno. W tej chwili ma tylko 42% winrate na tej mapie, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że „urodzeni, by wygrywać” zdobędą go w nadchodzącej konfrontacji.

Na'Vi kontra Outsiderzy

outsiderzy

Outsiderzy występują na tym wydarzeniu z odnowionym składem, więc trudno im mówić o czymś poważnym. Mimo to drużyna dotarła do ćwierćfinału i już teraz może to uznać za wynik godny. Podkreślamy, że w trzech kolejnych walkach „outsiderzy” świętowali sukces.

Rosjanki pokonały NIP (2:1), OG (2:0) i ledwo poradziły sobie z Complexity z wynikiem 2:1. Warto wspomnieć, że w wielu meczach drużyna wybiera Overpass, jednak na tej mapie ma tylko 50% wygranych.

Fakty Na'Vi vs Outsiders

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: trzy z czterech meczów z udziałem Outsiderów odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Naszym zdaniem, bez względu na to, w jakiej formie są Natus Vincere, zawsze będą uważani za silniejszych od Outsiderów. Outsiders grają w turnieju w odnowionym składzie, a dzień wcześniej z wielkim trudem radzili sobie z tymi samymi Złożonościami. Żółto-czarni zostali pokonani dopiero w pojedynku z G2, aw pozostałych spotkaniach pokonywali przeciwników bez większych problemów. Nasza prognoza - Natus Vincere wygrywa po kursie 1.69 w Mostbet.

Komentarz 0