Atlanta kontra Cleveland. Prognoza na mecz NBA

W jednym z meczów 29 marca Cleveland zmierzy się z Atlantą. Czy „szwoleżerom” uda się poskromić „jastrzębie”? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące Atlanta vs Cleveland

Atlanta

Hawks nigdy nie znaleźli stabilizacji. Pojawienie się Quincy'ego Snydera na stanowisku trenera niewiele zmieniło w grze zespołu. W Atlancie wciąż panuje gorączka, więc często nie ma możliwości odniesienia zwycięstw.

Dwa dni temu Hawks znów zawiedli. Tym razem wychowankowie Snydera przegrali u siebie z Memphis (119:123). Pomimo porażki Atlanta nadal utrzymuje dziewiątą linię na Wschodzie. Jak wiadomo, ta pozycja sprawia, że można liczyć na play-offy.

Cleveland

Dwa dni temu Cleveland pokonało Houston na wyjeździe (108:91). Było to czwarte z rzędu zwycięstwo „szwoleżerów”. Ponadto zapewniła podopiecznym Bickerstaff wczesny bilet na play-offy.

Warto zaznaczyć, że w pojedynku z Atlantą zespół z Ohio prawdopodobnie nie będzie głównym zespołem. Danny Green i Raul Neto na pewno nie zagrają, Jarrett Allen i Dean Wade są wątpliwi.

Atlanta kontra Cleveland

Atlanta vs Cleveland fakty

  • Suma Atlanty ponad 116,5 punktu - The Hawks mają ponad 116 punktów w ostatnich pięciu meczach;
  • Punkty Younga łącznie ponad 25,5 - Trey ma średnio 28 punktów u siebie.

Przewidywanie sum meczowych

Cleveland rozwiązało wszystkie problemy tego sezonu zasadniczego, więc teraz mogą odpocząć. Brak motywacji wśród „kawalerystów” znacząco pomoże Atlancie. W takim przypadku „jastrzębiom” będzie łatwiej wygrać. W meczu u siebie podopieczni Snydera muszą odnieść zwycięstwo.

Nasza prognoza to zwycięstwo Atlanty, biorąc pod uwagę dogrywkę, przy współczynniku 2,06 w Mostbet.

Cleveland mają całkiem niezłą obronę. Nawet w pojedynku z Atlantą Cavs pewnie niczego nie zmienią. Spodziewamy się, że goście powstrzymają atak gospodarzy.

Druga prognoza to suma poniżej 237,5 pkt za 1,66.

Komentarz 0