Boston kontra Brooklyn. Prognoza na mecz NBA

4 marca Boston i Brooklyn rozegrają swoje czwarte bezpośrednie spotkanie w tym sezonie. Który pretendent wygra? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Boston vs Brooklyn

Boston

Boston nigdy nie zdołał utrzymać się na pierwszym miejscu na Wschodzie. Ostatnio podopieczni Joe Mazzulli przegrali w drodze do Nowego Jorku (94:109). Milwaukee wykorzystał tę niewypał. „Jeleń” dogonił „Celtów” i zepchnął ich na drugie miejsce w tabeli.

W kolejnym meczu „Boston” u siebie poradził sobie z „Cleveland” (117:113), ale nie udało mu się odrobić przegranej. Pokonanie Stags będzie trudne, ponieważ Celtics mają jeszcze jeden mecz.

Brooklyn

Pomimo odejścia Irvinga i Duranta Brooklyn nadal zajmuje szóste miejsce na Wschodzie. Utrzymanie pozycji będzie jednak trudne, bo Nets są w wielkiej gorączce. Na przykład w ostatnich czterech meczach nie odnieśli ani jednego zwycięstwa.

Totemy Vaughna wyglądają szczególnie źle w obronie. Pod ringiem mają coś w rodzaju dziedzińca przejściowego. Za dużo pozwalają rywalom. Np. Nowy Jork przegrał z wynikiem 118:142, a Milwaukee - 104:118.

Boston kontra Brooklyn

Fakty z Bostonu i Brooklynu

  • Brooklyn Ponad 108,5 goli - The Nets zdobyli ponad 108 punktów w 3 z ostatnich 5 meczów;
  • Suma inteligentnych punktów powyżej 11,5 — Marcus ma średnio 16,0 punktów przeciwko Brooklynowi.

Przewidywanie sum meczowych

Brooklyn ma problemy z grą w obronie, więc wątpimy, czy goście będą w stanie zatrzymać napastników Bostonu. Najprawdopodobniej nie będą w stanie tego zrobić. W poprzednim meczu „Celtowie” zarysowali defensywnemu „Cleveland” 117 punktów. Tym razem powinien być wyższy.

Nasza prognoza - suma Bostonu powyżej 119,5 punktu przy kursie 1,90 w Mostbet.

W ostatnich dwóch meczach Brooklyn przegrał 14 i 26 punktami. Najprawdopodobniej nie będą w stanie występować z większym powodzeniem. Spodziewamy się pewnego zwycięstwa gospodarzy.

Druga prognoza to „Boston” z handicapem (-8,5) punktów na 1,64.

Komentarz 0