Filadelfia kontra Atlanta. Prognoza na mecz NBA

Prognozuj i obstawiaj "Filadelfia" vs "Atlanta", statystyki, kursy. 13 listopada. Czy 66ers poskromią jastrzębie?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Filadelfii z Atlantą

Filadelfia

Wyprawa Filadelfii do Atlanty nie zakończyła się sukcesem. Oddziały Doc Rivers nie poradziły sobie z „jastrzębiami”. „Siedemdziesiąt sześć” naprawdę tęskniło za Jamesem Hardenem. Joel Embiid próbował coś zrobić, ale jego wysiłki nie wystarczyły, by liczyć na zwycięstwo. Drużyna z Pensylwanii przegrała z wynikiem 95:104.

W domu Filadelfia spróbuje się zemścić. Mimo to na ich stronie totemy Riversa demonstrują dobrą grę. Na przykład niedawno pokonali Phoenixa (100:88).

Atlanta

Atlanta ostatnio pokazuje dobrą grę. Wards Nate McMillan zdołał wygrać 4 z 5 meczów. Jastrzębie poniosły jedyną porażkę w konfrontacji z Utah (119:125).

Warto zaznaczyć, że Hawks dobrze czują się w meczach wyjazdowych. Wygrali 3 z 5 meczy. W ostatnim z nich totemy Macmillana uderzyły w Nowy Jork (112:99).

Filadelfia kontra Atlanta

Filadelfia vs Atlanta fakty

  • Suma punktów Capeli poniżej 9,5 - Clint ma średnio 8,6 punktu na szosie;
  • Filadelfia łącznie poniżej 112,5 punktu - Sixers mieli mniej niż 113 punktów w 4 z ostatnich 5 meczów.

Przewidywanie sum meczowych

Po kontuzji Hardena wyniki Filadelfii znacznie spadły. Podopieczni Doc Rivers zachowują się ostrożnie. Z tego powodu ich walki nie są produktywne. Na przykład w niedawnym bezpośrednim spotkaniu drużyny zdobyły tylko 199 punktów. Jest mało prawdopodobne, aby dziś coś się znacząco zmieniło.

Nasza prognoza - suma poniżej 222 punktów przy kursie 1,81 u bukmachera Mostbet.

U siebie Filadelfia będzie miała okazję się zemścić. W domu podopieczni Riversa radzą sobie znacznie lepiej. Wierzymy, że tym razem pokonają Atlantę.

Druga prognoza to zwycięstwo Filadelfii, biorąc pod uwagę dogrywkę za 1,65.

Komentarz 0