Nowy Jork kontra Cleveland. Prognoza na mecz NBA

Nowy Jork przegrał cztery ostatnie mecze. Czy Knicks będą w stanie przerwać passę porażek 25 stycznia w meczu sezonu zasadniczego NBA z Cleveland i jakie zakłady wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Nowy Jork z Cleveland

Nowy Jork

Seria porażek Nowego Jorku trwa od czterech meczów. Knicks przegrali na parkiecie w dogrywce z Toronto (121:123) i Waszyngtonem (105:116), a także na wyjeździe z Atlantą (124:139) i Raptors (116:125). Zespół Toma Thibodeau, który ma na koncie 25 zwycięstw i 23 porażki, zajmuje siódme miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej.

Z oznaczeniem Day-to-Day w ogłoszeniu meczu głównym zawodnikiem rezerwowym jest Immanuel Quickly. Zdrowy i chętny do walki lider zespołu w punktach i zbiórkach Julius Randle.

Cleveland

Cleveland poniósł trzy porażki w ostatnich pięciu meczach, przegrywając na wyjeździe z Minnesotą (102:110) i Memphis (114:115), również na parkiecie Golden State (114:120). 16 stycznia Cavaliers pokonali u siebie New Orleans (103:113) i Milwaukee (114:102). Drużyna JB Bickerstaff z bilansem 29 zwycięstw i 19 porażek zajmuje piąte miejsce na Wschodzie.

Lider zespołu, Donovan Mitchell, jest w szpitalu.

Nowy Jork kontra Cleveland

Fakty z Nowego Jorku kontra Cleveland

  • Łączna liczba punktów Randle'a powyżej 22,5 — średnia Randle'a wynosząca 25 punktów na mecz;
  • Punkty Mobili powyżej 14,5 - Mobley średnio 15 punktów na mecz.

Przewidywanie sum meczowych

W meczu na arenie Madison Square Garden zbiegną się główni rywale o ostatnie miejsca strefy play-off. Nowy Jork musi po prostu wygrać z Cleveland. Analitycy bukmacherów uważają Cavaliers za faworyta nadchodzącego meczu. Nie ulega jednak wątpliwości, że Knicks dadzą prawdziwą walkę przeciwnikowi. Julius Randle i spółka mogą nieźle zdenerwować przeciwnika u siebie. Co więcej, Mitchell przegapi grę z powodu tramwaju.

Nasza prognoza to zwycięstwo Nowego Jorku za 2,25 w Mostbet.

Bezpośrednie spotkania zespołów z reguły nie są zbyt produktywne. W ostatnim meczu bariera 190 punktów nie została pokonana. Knicks zdobywają średnio 115 punktów w meczach u siebie, podczas gdy Cavaliers średnio 109 na wyjeździe. Jednak biorąc pod uwagę wagę nadchodzącego meczu, gra będzie musiała odbyć się w zaciekłej walce. Wszystko wskazuje na to, że tym razem koszykarze nie będą w stanie zadowolić kibiców produktywną grą.

Nasza prognoza - suma poniżej 220,5 punktu wliczając dogrywki za 1,84.

Komentarz 0