Milwaukee kontra Boston. Prognoza na mecz NBA

Milwaukee wygrało poprzednie dwa mecze. Czy Bucks zdołają odnieść sukces w meczu sezonu zasadniczego NBA z Bostonem 31 marca i jakie zakłady powinni wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Milwaukee vs Boston

Milwaukee

Milwaukee odniosło dwa zwycięstwa w ostatnich trzech meczach, pokonując głównego przegranego sezonu Detroit (126:117) i Indianę (149:136). Ale 26 marca Bucks przegrali na drodze do lidera Konferencji Zachodniej Denver (106:129). Drużyna z Wisconsin, z 55 zwycięstwami i 21 porażkami, zajmuje pierwsze miejsce na wschodzie i ma zagwarantowane miejsce w play-offach.

Lider zespołu pod względem punktów (31,2 na mecz) i zbiórek (11,8) Giannis Antetokounmpo jest gotowy do gry na sto procent.

Boston

„Boston” odniósł trzy zwycięstwa w ostatnich czterech meczach, pokonując na wyjeździe „Sacramento” (132:109), a także na parkiecie „Indianę” (120:95) i „San Antonio” (137:93). Ale zagubiony w drodze do „Waszyngtonu” (111:130). Celtics, którzy zajmują drugie miejsce na wschodzie, zasłużyli już na miejsce w pucharowej części turnieju.

Drużyna z Massachusetts zbliża się do zbliżającego się meczu w składzie bojowym. Zdrowy i chętny do walki z najlepszym w drużynie pod względem punktów (30,1) i zbiórek (8,9) Jason Tatum.

Milwaukee kontra Boston

Milwaukee vs Boston fakty

  • Suma punktów Adetokunbo to ponad 30,5 - Adetokunbo średnio 31,2 punktów na mecz;
  • Suma punktów Tatuma przekracza 26,5 - Tatum średnio zdobywa 30,1 punktu na mecz.

Przewidywanie sum meczowych

Analitycy bukmacherów uważają Milwaukee za faworyta nadchodzącego meczu. Możesz się z nimi zgodzić. Liderzy konferencji spotykają się w meczu, którego wynik raczej nie wpłynie na ostateczny układ turnieju. Co więcej, obie drużyny zapewniły sobie już miejsce w play-offach. W takim przypadku powinien zagrać czynnik rodzimych ścian. Bucks odniosą zwycięstwo przy hałaśliwym wsparciu swoich fanów.

Nasza prognoza to zwycięstwo Milwaukee z handicapem (-2,5) punktów na 1,81 w Mostbet.

Milwaukee zdobywa średnio 120 punktów w meczach u siebie, a Boston 114 na wyjeździe. Bezpośrednie spotkania zespołów z reguły okazują się dość produktywne. W dwóch ostatnich meczach obecnego sezonu przekroczono granicę 240 punktów. Spodziewamy się w prognozie, że dzisiaj koszykarze będą mogli zadowolić kibiców produktywną i ofensywną grą.

Nasza prognoza - łącznie ponad 235,5 pkt, w tym dogrywka na 2,19.

Komentarz 0