Oklahoma kontra Orlando. Prognoza na mecz NBA

Prognozy i zakłady na Oklahoma vs Orlando, statystyki, kursy. 2 listopada. Czy „grzmot” wygra kolejne zwycięstwo?

Nasze prognozy ekspertów i analizy dotyczące Oklahomy vs Orlando

Oklahoma

Oklahoma nadal zadziwia. Wards Deynolli wygrał trzy walki z rzędu. Przeciwnicy „grzmotu” byli dość silni, ale to ich nie powstrzymało. Najpierw Thunder dwukrotnie pokonał Clippers (108:94 i 118:110). Potem pokonali również Dallas (117:111).

Otwarciem sezonu może być Shai Gilges-Alexander. W zeszłym sezonie Kanadyjczyk był liderem Oklahomy, ale teraz pokazuje naprawdę dobrą grę. To on zniszczył obronę Mavericks w ostatnim meczu. Shai ma 38 punktów, sześć zbiórek i dziewięć asyst.

Orlando

Orlando wygrał do tej pory tylko jeden. Trzy dni temu Magic zatrzasnął Charlotte w domu (113:93). W pozostałych walkach „magowie” zostali pokonani. Na przykład w ostatnim z nich przegrali z Dallas (105:114).

Warto zauważyć, że Orlando nie jest główną drużyną. W ambulatorium zespołu znajdują się Cole Anthony, Gary Harris, Moritz Wagner i Jaylen Suggs. Tych wykonawców bardzo brakuje zespołowi z Florydy.

Oklahoma kontra Orlando

Oklahoma vs Orlando fakty

  • Łącznie Oklahomy ponad 110,5 punktu - w 3 z ostatnich 5 meczów podopieczni Deynolli zdobyli ponad 110 punktów;
  • Łączne zbiórki Gilges-Alexander poniżej 5,5 – Shai ma średnio 5 zbiórek u siebie.

Przewidywanie sum w grze

Spotkanie twarzą w twarz powinno być produktywne. Mimo to spotkanie z Oklahomą to świetna okazja dla Orlando na zwycięstwo. "Magi" pobiegnie do przodu. W końcu ochrona „grzmotu” nie jest na najwyższym poziomie. Wierzymy, że przeciwnicy przekroczą granicę 215,5 pkt.

Nasza prognoza to ponad 215,5 punktu przy kursie 1,81 w Mostbet.

Orlando ma małe szanse. Drużyna z Florydy nie jest głównym składem. Ma dużo strat. Bez przywódców jest mało prawdopodobne, że odniosą zwycięstwo z Oklahoma City.

Druga prognoza to zwycięstwo Oklahomy, biorąc pod uwagę dogrywkę za 1,65.

Komentarz 0