Miami kontra Nowy Jork. Prognoza na mecz NBA

Nowy Jork przyjeżdża do Miami z nadzieją na przedłużenie serii siedmiu zwycięstw. Czy Knicks odniosą sukces w meczu sezonu zasadniczego NBA 4 marca przeciwko Heat i jakie zakłady powinni wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Miami z Nowym Jorkiem

Miami

Miami zajmuje siódme miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej ze stosunkiem zwycięstw do porażek 33-30 w sezonie zasadniczym. W meczach u siebie Heat mają dobre pozytywne statystyki: dziewiętnaście zwycięstw i jedenaście porażek. Ale w meczach z sąsiadami w Konferencji są już na wymiernym minusie: szesnaście zwycięstw na dwadzieścia porażek.

Nowy Jork

Nowy Jork zajmuje piąte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej z 37 zwycięstwami w 64 meczach. Jednocześnie imponująca jest statystyka spotkań gościnnych Knickerbockers: osiemnaście zwycięstw na wyjeździe przy dwunastu porażkach. Jeszcze lepiej Nowy Jork ma się w meczach z sąsiadami ze wschodu – dwadzieścia sześć zwycięstw i szesnaście porażek. Drużyna zdobywa średnio 115,1 punktów na mecz w sezonie zasadniczym, pokonując rywali średnio o 3,1 punktu.

Miami kontra Nowy Jork

Miami vs Nowy Jork fakty

  • Miami Suma punktów powyżej 106,5 - Heat średnio 107,8 punktów na mecz;
  • Suma punktów Nowego Jorku powyżej 110,5 - Knicks średnio 115,1 punktów na mecz.

Przewidywanie sum meczowych

Jak już wspomniano, obecna forma gości jest po prostu imponująca. Siedem zwycięstw z rzędu zostało wygranych, a mecze wyjazdowe najwyraźniej nie są dodatkowym bólem głowy dla Nowego Jorku. Drużyny spotykają się w tym sezonie po raz drugi. Dokładnie miesiąc temu w dramatycznym pojedynku mocniejsi okazali się Knicks z lekką przewagą - 106:104. RJ Barrel zdobył w tym meczu trzydzieści punktów.

Nasza prognoza to zwycięstwo Nowego Jorku z handicapem (-3,5) punktów na 2,03 w Mostbet.

W ostatnich dziesięciu spotkaniach Miami nie prezentowało się zbyt pewnie. Odnieśli tylko cztery zwycięstwa. Drużyna uzyskała średnio nędzne 104,7 punktów na mecz podczas tego odcinka, pozwalając przeciwnikom zdobyć 111,4. Podobne wskaźniki mają Knicks (dziewięć zwycięstw w ostatnich dziesięciu spotkaniach), wręcz przeciwnie, robią wrażenie. Drużyna zdobywała w ataku średnio 118,4 pkt, aw obronie pozwalała przeciwnikowi zdobywać zaledwie 106,8 pkt na mecz. Ogólnie rzecz biorąc, przy oczywistych problemach gospodarzy w akcjach ofensywnych, nie można mieć bardzo produktywnej gry. 

Nasza prognoza to poniżej 213,5 punktu, wliczając dogrywkę na 2,06.

Komentarz 0