„Waszyngton” kontra „Indiana”. Prognoza na mecz NBA

„Indiana” przed spotkaniem z „Waszyngtonem” przegrała na wyjeździe dziesięć meczów z rzędu. Czy Pacers odniosą sukces w meczu sezonu zasadniczego NBA 12 lutego przeciwko Wizards i jakie zakłady powinni wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące „Washington” vs „Indiana”

"Waszyngton"

Waszyngton zajmuje 10. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej ze stosunkiem zwycięstw do porażek 25-29 w sezonie zasadniczym. Statystyki walk przeciwko „wschodnim” drużynom „Czarnoksiężników” w tym sezonie wciąż są ujemne: 14 zwycięstw i 17 porażek. Niestety drużyna nie będzie mogła liczyć na jednego ze swoich liderów. Kyle Kuzma nie zagra w meczu z powodu kontuzji.

„Indiana”

Indiana zajmuje 12. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej z bilansem 25 zwycięstw i 32 porażek. Jednocześnie, co ciekawe, Pacers mają dodatni bilans w spotkaniach z rywalami w Konferencji! 17 zwycięstw i 16 porażek. Drużyny spotykają się po raz czwarty w tym sezonie. W poprzednim spotkaniu bezpośrednim, które odbyło się na początku grudnia koszykarze z Indiany okazali się silniejsi z wynikiem 121:111, a Buddy Hield zdobył 28 punktów.

„Waszyngton” kontra „Indiana”

Fakty „Waszyngton” kontra „Indiana”.

  • Indiana Suma punktów poniżej 114,5 - Pacers średnio 114,4 punktów na mecz;
  • Suma punktów Billa poniżej 24,5 - Bill miał średnio 22,2 punktów na mecz.

Przewidywanie sum meczowych

Obie drużyny wciąż walczą o awans do pierwszej ósemki play-offów według wyników sezonu zasadniczego na Wschodzie. Ale Indiana w przypadku porażki w pojedynku z bezpośrednim konkurentem poważnie skomplikuje jej zadanie. Jednak obecna forma drużyn sugeruje, że tak się stanie.

Nasza prognoza to zwycięstwo Waszyngtonu z handicapem (-5,5) punktów 2,02 1,78 w Mostbet.

Drużyna ze stolicy zaliczyła dobry ruch. W ostatnich dziesięciu spotkaniach „Waszyngton” odniósł siedem zwycięstw. Drużyna z tego segmentu zdobywała średnio 117,7 punktów na mecz, pozwalając przeciwnikom na zdobycie 112,8. Znacznie gorzej prezentują się liczby Pacers. W ostatnich dziesięciu spotkaniach odnieśli tylko dwa zwycięstwa. "Indiana" zdobywała w ataku średnio 111 punktów, aw obronie pozwoliła przeciwnikowi strzelić trochę za dużo - 117,2 na mecz. Ta statystyka obiecuje nam dość produktywne dopasowanie.

Nasza prognoza - łącznie ponad 233,5 pkt za 1,91.

Komentarz 0