Minnesota kontra Waszyngton. Prognoza na mecz NBA

"Minnesota" w przeddzień meczu z "Washingtonem" na własnej arenie pokonała "Dallas". Czy Timberwolves odniosą sukces w meczu sezonu zasadniczego NBA 17 lutego przeciwko Wizards i jakie stawki powinni wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Minnesota z Waszyngtonem

Minnesota

Minnesota zajmuje ósme miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej ze stosunkiem zwycięstw do porażek 31-29 w sezonie zasadniczym. A statystyki domowych walk Timberwolves w ogóle wyglądają bardzo ładnie: 20 zwycięstw na 12 porażek. Lider zespołu Anthony Edwards prezentuje znakomitą formę. W obecnym sezonie zdobywa średnio 24,7 punktu, 5,9 zbiórki, 4,5 asysty i 1,6 przechwytu na mecz.

Waszyngton

Waszyngton zajmuje 10. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej z bilansem 27 zwycięstw i 30 porażek. To całkiem naturalne, że statystyki występów Czarodziejów w walkach toczonych na wyjeździe również są ujemne: 13 zwycięstw przy 18 porażkach. Jednocześnie zespół dobrze radzi sobie na własnym ringu: zajmuje trzecie miejsce w swojej konferencji pod względem liczby zbiórek w obronie - 34,6 (6,6 to Kristaps Porzingis).

Minnesota kontra Waszyngton

Minnesota vs Waszyngton fakty

  • Minnesota Suma punktów powyżej 117,5 — Timberwolves średnio 115,9 punktów na mecz;
  • Washington Suma punktów poniżej 116,5 - Czarodzieje średnio 113,6 punktów na mecz.

Przewidywanie sum meczowych

Drużyny spotykają się ze sobą po raz drugi w tym sezonie. Poprzednie spotkanie, które odbyło się pod koniec listopada, zakończyło się zwycięstwem „Waszyngtonu” z wynikiem 142:127. Solistą w tym meczu był Porzingis, który zdobył 41 punktów. Co ciekawe, w ostatnich dziewięciu meczach Minnesota ściśle przeplata zwycięstwa z porażkami. Zgodnie z tym terminarzem zwycięstwo w tym meczu powinno przypaść gościom. Jednak statystyki spotkań u siebie i na wyjeździe, a także aktualna forma drużyn pozwalają dać Timberwolves lekką przewagę.

Naszym typem jest zwycięstwo Minnesoty z handicapem (-3,5) punktów przy kursie 1,90 w Mostbet.

W ostatnich dziesięciu spotkaniach Minnesota odniosła sześć zwycięstw. Drużyna z tego segmentu zdobywała średnio 119,2 pkt na mecz, pozwalając przeciwnikom na zdobycie dokładnie 118. Podobne wskaźniki „Waszyngtonu” (tyle samo sześć zwycięstw w ostatnich dziesięciu spotkaniach) wyglądają jeszcze pewniej. Drużyna zdobywała średnio 117,5 punktu w ataku, aw obronie pozwalała przeciwnikowi na zdobycie 112,8 punktu na mecz. Mecz może być produktywny, ponieważ obie drużyny dobrze prezentują się w ataku.

Nasza prognoza to ponad 235,5 pkt za 1,91.

Komentarz 0