Nowy Orlean kontra Minnesota. Prognoza na mecz NBA

Nowy Orlean przegrał pięć ostatnich meczów. Czy Pelicans przełamią passę porażek 26 stycznia w meczu sezonu zasadniczego NBA z Minnesotą i jakie zakłady wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Nowy Orlean z Minnesotą

Nowy Orlean

Seria porażek Nowego Orleanu to już pięć meczów. Thunder przegrali na wyjeździe z Cleveland (103:113), Orlando (110:123) i Miami (96:100). A także na swoim parkiecie „Hit” (98:124) i lider Konferencji Zachodniej „Denver” (98:99). Pelicans, z 26 zwycięstwami i 22 porażkami, spadli na czwarte miejsce na Zachodzie.

W ambulatorium drużyny znajduje się grupa zawodników z wyjściowej piątki: Zion Williamson, Brandon Ingram i Naji Marshall.

Minnesota

Minnesota przegrała trzy z ostatnich pięciu meczów. Timberwolves przegrali u siebie z Utah (125:126), a także na wyjeździe z Denver (118:122) i jedną z najgorszych drużyn sezonu z Houston (114:119). Z 24 zwycięstwami i 25 porażkami zespół Chrisa Fincha zajmuje dziewiąte miejsce na Zachodzie.

Zawodnik pierwszej piątki, Karl-Anthony Towns, nie może w żaden sposób wyleczyć kontuzji. Wątpliwy jest udział w meczu jednego z najlepszych zbierających, Rudy'ego Goberta. Średnia Francuza to 11,6 na mecz. Ale zdrowy i chętny do walki lider punktowy zaliczył Anthony Edwards.

Nowy Orlean kontra Minnesota

Nowy Orlean vs Minnesota fakty

  • Suma punktów powyżej 24,5 - Edwards średnio 25 punktów na mecz.

Przewidywanie sum meczowych

Nowy Orlean będzie bardzo trudno odnieść sukces bez swoich przywódców. Tak, Minnesota nie jest najgroźniejszym przeciwnikiem. Ale Timberwolves mają Edwardsa i Goberta. Ta słodka para jest w stanie przysporzyć wielu problemów bezkrwawemu przeciwnikowi. Co więcej, po grudniowej porażce konieczna będzie rehabilitacja przed kibicami. Nawiasem mówiąc, w tym meczu Williamson zdobył 43 punkty. Minnesota powinna odnieść trudne zwycięstwo na wyjeździe.

Nasza prognoza to wygrana Minnesoty po kursie 2.00 w Mostbet.

Bezpośrednie spotkania zespołów z reguły okazują się dość produktywne. W ostatnim meczu w grudniu przekroczono granicę 235 punktów. Nowy Orlean zdobywa średnio 116 punktów w meczach u siebie, a Minnesota jest 113 na wyjeździe. Wszystko wskazuje na to, że tym razem koszykarze będą mogli zadowolić kibiców produktywną grą.

Nasza prognoza - łącznie ponad 228,5 pkt, w tym dogrywka na 1,71.

Komentarz 0