iNation kontra Alternate Attax. Przewidywanie meczów European Pro League

30 grudnia w finale turnieju iNation zmierzy się z Alternate Attax. Kto wygra quiz? O tym dowiecie się w naszej prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące iNation vs Alternate Attax

iNation

iNation zajmuje obecnie 101. miejsce w światowych rankingach. Wcześniej drużyna nie wyróżniała się stabilnymi wynikami i przeplatała udane walki z porażkami. Przypomnijmy, że jakiś miesiąc temu grała na turnieju IESF World Championship i przegrała z IHC wynikiem 1:2.

W ramach tych mistrzostw Serbowie udowodnili swoją wyższość nad Nexusem z wynikiem 2:0, podczas gdy u szczytu przeciwnika oddali zaledwie osiem rund. W tej konfrontacji jedynym graczem w składzie, który zakończył ją z ujemnym wskaźnikiem, był Kind0.

iNation kontra Alternate Attax

Alternate Attax

Alternate Attax nie zajmuje określonej pozycji w światowych rankingach. Drużyna przez długi czas nie potrafiła przerwać passy porażek i nie zaliczyła wielu kwalifikacji. Na szczęście na tej imprezie Niemcy rozprawili się z los kogutos z wynikiem 2:1, a na decydującej w tym meczu mapie pokazali charakter i odrobili straty po nieudanej pierwszej połowie.

Podkreślamy, że drużyna swoim pickiem zajęła Overpass, na którym dosłownie pokonała Polaków. Jest prawdopodobne, że w nadchodzącej konfrontacji przejmie tę mapę, ponieważ ma na niej teraz 85% współczynnik wygranych.

Fakty iNation vs Alternate Attax

• Łącznie ponad 2,5 mapy: ostatnie cztery mecze z sześciu z udziałem Alternate Attax odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Naszym zdaniem Alternate Attax może liczyć na zwycięstwo w nadchodzącym meczu. Niemcy przechytrzyli losy spotkania z kogutami iz pewnością są w świetnych nastrojach po takim zwycięstwie. Ponadto na wielu mapach mają wyższy wskaźnik wygranych niż przeciwnik. Nasza prognoza to zwycięstwo Alternate Attax na 2.02 u bukmachera Mostbet.