Copenhagen Flames kontra Młodzi Ninja. Elisa Invitational Prognoza

Copenhagen Flames zmierzy się z Young Ninjas 7 marca. Jaki zakład najlepiej postawić na tę konfrontację? Znajdź odpowiedź z przewidywania.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Copenhagen Flames vs Young Ninjas

Kopenhaskie płomienie

Copenhagen Flames zajmują obecnie 36. miejsce w światowych rankingach. Zespół pokazuje niezbyt stabilne wyniki na etapie 2. poziomu i nie może pochwalić się długą serią zwycięstw. Teraz jednak jest w dobrej formie, bo w trzech poprzednich walkach świętowała sukcesy.

Fires poradzili sobie z EYEBALLERS, Bad News Eagles i Apeks z takim samym wynikiem - 2:1. Podkreślamy, że Duńczycy uważają Antyczną za swoją najlepszą mapę, na której mają dokładnie 85% winrate i grali na niej 13 razy w ciągu trzech miesięcy.

Copenhagen Flames kontra Młodzi Ninja

Młodzi Ninja

Młodzi Ninja zajmują 74. miejsce w rankingu i wciąż nie osiągnęli znaczących wyżyn. Zespół radzi sobie mniej więcej dobrze na scenie poziomu 3, ale wciąż znajduje się w stagnacji. Ostatnio nieustannie przeplatała udane walki z porażkami i nie mogła znaleźć stabilizacji.

Szwedzi pokonali BIG Academy (2:1), przegrali z Partizanem (1:2) i okazali się lepsi od Tricked z wynikiem 2:0. Warto wspomnieć, że Skandynawowie prawie nigdy nie przegrywają. Nawiasem mówiąc, często muszą grać na mapie Inferno, gdzie mają wskaźnik wygranych 44%. 

Fakty z Copenhagen Flames vs Young Ninjas

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: ostatnie trzy mecze z udziałem Duńczyków odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Wierzymy, że Młodzi Ninja w tej konfrontacji są w stanie narzucić Duńczykom zacięty pojedynek. Skandynawowie są w mniej więcej dobrej formie i nawet w nieudanych walkach zabierali przynajmniej jedną kartę. Do tego same „światła” od dawna nie wygrały z wynikiem 2:0. Nasza prognoza - Młodzi Ninja wygrywają z handicapem (+1,5) na karty za 1,55 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0