LDLC kontra Apeks. Prognoza dla meczu CCT Central Europe Series 4

Prognozy i zakłady na LDLC vs Apeks, statystyki, kursy. W ramach CCT Central Europe 28 listopada odbędzie się pojedynek pomiędzy LDLC a Apeks, a my postaramy się dokładnie go przewidzieć.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące LDLC vs Apeks

LDLC

LDLC zajmują 113. miejsce w światowym rankingu. Drużyna od dłuższego czasu nie osiągała żadnych przyzwoitych wyników i generalnie rzadko organizowała oficjalne walki. Przypomnijmy, że w dwóch poprzednich spotkaniach Francuzi pokonali Falcons (0:2) i Prodigy wynikiem 13:16.

Teraz najsilniejszymi mapami zespołu są Nuke i Dust2, na których ma odpowiednio 89% i 78% współczynnika wygranych. Jednak na pozostałych mapach drużyna prezentuje z reguły mierne wyniki. 

LDLC kontra Apeks

Apeks

Apeks obecnie nie zajmuje określonej pozycji w światowym rankingu, ale wcześniej zawsze występował na scenach poziomu 2 i 3. Przez dwa miesiące nie było żadnych zmian w składzie, ale pod koniec października okazało się, że shox opuszcza skład, a Michu został zaproszony na jego miejsce.

Przypomnijmy, że ostatni oficjalny mecz europejskiego miksu odbył się 23 września, kiedy przegrał z Enterprise wynikiem 1:2. Dlatego nie wiadomo na pewno, w jakiej formie jest Apex na tym etapie.

LDLC vs Apeks Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: ostatnie dwa mecze pomiędzy drużynami odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Apeks wygląda lepiej od swojego rywala pod względem składu, chociaż od dłuższego czasu nie toczyli oficjalnych walk. Jednak LDLC grał bardzo rzadko i wykazywał niestabilne wyniki. Nie faworyzowalibyśmy Francuzów. Uważamy, że lepiej jest przyjąć zwycięstwo Apeksa, aby mieć większe szanse. Stawiamy na zwycięstwo Apeksa po kursie 2.10 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0