Sinners kontra Falcons. Prognoza dla meczu ESL Pro League

16 stycznia Sinners załatwią sprawy z Sokołami, a my postaramy się dokładnie przewidzieć przebieg tej konfrontacji. Na kogo postawić?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące gry Sinners vs Falcons

Sinners

Sinners zajmują 52. miejsce w światowych rankingach. Po Majorze nastąpiła nieoczekiwana zmiana w składzie – do składu wrócił Oskar, który od dwóch lat gra pod patronatem tej organizacji. Być może drużynie brakowało lidera i dlatego wybrali właśnie tego zawodnika.

Drużyna przed wakacjami wyglądała przeciętnie i zakończyła rok dwiema porażkami. Warto dodać, że przegrał z tymi samymi Falcons (1:2), a także przegrał z HEET z wynikiem 1:2. Podkreślamy, że Czesi najczęściej grali na Nuke, gdzie mają teraz 71% win rate.

Sinners kontra Falcons

Falcons

Falcons zajmują 74. miejsce w światowych rankingach. Około dwa miesiące temu nastąpiła również duża zmiana w ich składzie – kennyS powrócił na arenę e-sportową po długiej przerwie. Początkowo drużyna nie potrafiła dobrze grać i prezentowała przeciętne wyniki, ale przed wakacjami oddała serię trzech zwycięstw.

Przypomnijmy, że Francuzi pokonali EYEBALLERS (2:0), los kogutos (2:1) i poradzili sobie z SINNERS z wynikiem 2:1. Dość często wybierali również kartę Nuke. To prawda, że w tej chwili mają na nim tylko 44% wskaźnik wygranych.

Sinners kontra Falcons Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: ostatni mecz pomiędzy drużynami odbył się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Sinners całkiem niedawno dokonali dużej zmiany składu, a wcześniej nie wyróżniali się stabilnymi wynikami. Z drugiej strony Falcons znaleźli synergię i przed wakacjami mieli serię trzech zwycięstw. Dodatkowo pod koniec grudnia Czesi udowodnili swoją przewagę nad Czechami wynikiem 2:1. Nasza prognoza - Sokoły wygrywają po 1,95 w Mostbet.

Komentarz 0