Roma kontra Lecce. Prognoza na mecz Serie A

Typy i zakłady na Roma vs Lecce, statystyki, kursy. Roma często pokonuje Lecce, czy powinniśmy spodziewać się walki 9 października?

Prognozy i analizy naszych ekspertów na temat Romów vs Lecce

Romowie

Roma jest na szóstej pozycji w sezonie zasadniczym, ponosząc w tym sezonie tylko dwie porażki. Drużyna praktycznie nie ustępuje, ale są pewne problemy w linii ataku – w ośmiu meczach udało im się zdobyć tylko dziesięć bramek. Nie tak dawno Inter został pokonany 2-1.

W Lidze Europy Rzymianie kilka dni temu stracili dwa razy z Betis (1:2).

Lecce

Lecce powrócił do Serie A po kilku latach, gdzie obecnie zajmuje 13. miejsce w tabeli. Owszem, stracono tylko dziewięć bramek, ale linia ataku też jest pełna problemów - udało im się strzelić tylko siedem bramek. Co dziwne, jedyne zwycięstwo odniesiono na drodze z Salernitana (2:1).

Tydzień temu klub rozstał się z Cremonese z wynikiem 1:1.

Roma kontra Lecce

Fakty o Romach kontra Lecce

  • Dokładny wynik 2:1 - Roma wygrała dwa mecze z sześciu z wynikiem 2:1;
  • Suma Romów powyżej 1,5 – Romowie strzelili co najmniej dwa gole w trzech z pięciu meczów.

Przewidywanie sum w grze

Zakładamy, że strona odbierająca będzie silniejsza w tym pojedynku. Widać, że różnica klas pomiędzy rywalami jest po prostu kolosalna i nie należy oczekiwać od gości cudów. Na szosie nie spisują się zbyt dobrze, a w starciu z poważnymi przeciwnikami wyglądają ociężale.

Z kolei Rzymianie zdobywają punkty w klasie, zwłaszcza jeśli chodzi o gry domowe.

Nasza prognoza to handicap azjatycki (-1) dla Romów w Mostbet na 1,60.

Ponadto zalecamy bliższe przyjrzenie się zakładowi na dużą sumę. Romom regularnie coś brakowało, nawet w ojczyźnie, a goście strzelili gole w pięciu z sześciu poprzednich meczów. Z kolei na swoim stadionie Rzymianie często i samotnie przebijają taką sumę.

Bierzemy łączną liczbę piłek powyżej 2,5 za 1,84.

Komentarz 0