Holandia kontra Stany Zjednoczone. Prognoza na mecz mistrzostw świata

Holandia jeszcze nie przegrała w turnieju, ale czy seria "pomarańczowych" potrwa 3 grudnia w pojedynku z USA - odpowiedź znajdziecie w prognozie. Jaką stawkę wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Holandia vs USA

Holandia

Reprezentacja Holandii została uznana za bezwarunkowego faworyta swojej grupy, gdzie zdarzyło jej się rywalizować z Katarem, Ekwadorem i Senegalem. W pierwszej rundzie podopieczni Louisa van Gaala spotkali się z Senegalem, gdzie odnieśli zwycięstwo 2:0 - dość pewni wyniku, ale trudne merytorycznie. Obie „pomarańczowe” piłki padły na koniec spotkania, w którym Afrykanki prezentowały się przyzwoicie.

W drugiej rundzie Holendrzy nie wygrali - Ekwador przetrwał. Mimo, że dzięki staraniom Cody'ego Gakpo udało im się strzelić gola już w debiucie, Ekwadorczycy zdołali odpowiedzieć bramką iw niczym nie ustąpili Holendrom. W ostatnim meczu grupowym Pomarańczowe nie miały problemów z Katarem - po bramce w każdej z połówek Holendrzy doprowadzili sprawę do pewnego zwycięstwa 2:0, co zagwarantowało zwycięstwo w grupie.

USA

Reprezentacja USA znalazła się w tej samej grupie z Anglią, Iranem i Walią, gdzie została uznana za głównego pretendenta do drugiej przepustki do playoffów, pierwszą bezwarunkowo zajęli Brytyjczycy. W pierwszej rundzie ekipa Gregga Berhaltera spotkała się z Walią i dała znakomitą początkową połowę, dzięki czemu miała jednobramkowe prowadzenie. Jednak w drugiej połowie Yankees byli pasywni - wynik to remis 1:1, co było bardzo niejednoznaczne.

W meczu z Anglią Amerykanki znów prezentowały się genialnie w pierwszej połowie - miały spore szanse u bram bardziej stanowego i doświadczonego przeciwnika, ale nie potrafiły ich przekuć. W drugiej połowie USA zagrały bardziej pragmatycznie i zremisowały bezbramkowo z faworytem grupy.

Utrata punktów w pojedynku z Iranem w ostatniej rundzie groziła porażką w play-offach. Ale udało im się pokonać Irańczyków dzięki jedynemu golowi Christiana Pulisica - kosztem kontuzji pomocnik Chelsea strzelił tę piłkę, a jego udział w play-offach jest wątpliwy.

Holandia kontra Stany Zjednoczone

Fakty Holandia vs USA

  • Dokładny wynik 3:2 - z tym wynikiem dwa z ostatnich 15 zwycięstw Holandii;
  • Holandia strzeli bramkę w pierwszej połowie - w ostatnich dwóch meczach Holandii taki zakład był udany;
  • USA strzelą w pierwszej połowie - drużyna USA strzeliła wszystkie bramki w turnieju w pierwszej połowie.

Przewidywanie sum meczowych

Reprezentacja Holandii nie pokazała pełni swoich możliwości w fazie grupowej – poza meczem z Katarem, gdzie Pomarańczowi byli wyraźnie lepsi w klasie rywala, gra była daleka od ideału. Jednocześnie Holendrzy są dość stabilni i wiedzą, jak osiągać wyniki nawet przy nie najlepszej grze. W konfrontacji ze Stanami Zjednoczonymi „pomarańczowe” są faworytem iz pewnością usprawiedliwią swój status – mają znaczną przewagę w doświadczeniu i klasie.

Wierzymy, że faworyt się nie pomyli. Prognoza – zwycięstwo Holandii. W bukmacherze Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 1,97.

Reprezentacja Holandii była bardzo produktywna w eliminacjach iw Lidze Narodów, ale na mundialu w grupie prezentowała się pod tym względem bardzo skromnie. Jednocześnie nie ma większych problemów z realizacją, drużyna USA nie zamyka się w defensywie, a przy takim przeciwniku Pomarańczowi mogą zrealizować swój potencjał ofensywny. Odanko i Amerykanie też mają wysokiej jakości atak i nie oddadzą suchej przepustki do ćwierćfinału.

Naszym drugim zakładem będzie zwycięstwo Holandii i obaj strzelą gola. Taki zakład w Mostbet można postawić za 4,75.

Komentarz 0