Turyn vs Mediolan. Prognoza na mecz Serie A

Prognozy i zakłady na "Torino" vs "Mediolan", statystyki, kursy. Torino wygrał dwa ostatnie mecze, ale to, czy Bulls będą w stanie walczyć z Milanem 30 października, jest odpowiedzią w prognozie. Czyje będą punkty?

Prognozy i analizy naszych ekspertów na temat Turyn vs Mediolan

Turyn

Torino nie rozpoczął sezonu na najwyższym poziomie – ekipa Ivana Yuricha wyraźnie spodziewała się rywalizacji o bilet do europejskich rozgrywek, ale jak dotąd zajmuje zaledwie 10 pozycję w tabeli. Turyści mają siedem punktów straty do szóstej linii, co już można nazwać solidnym handicapem.

Zwycięstwo 2-1 nad Udinese w ostatniej rundzie było drugim z rzędu dla Torino i czwartym w sezonie

Mediolan

Milan nadal uzasadnia status jednego z głównych pretendentów do Scudetto, znajdując się na podstawie 11 rund w drugiej linii tabeli. Drużyna Stefano Pioli ma tylko trzy punkty straty do lidera Napoli, ale ma dwóch poważnych konkurentów z dołu w obliczu Lazio i Atalanty, które mają o dwa punkty mniej.

W ciągu tygodnia Milan pokonał na wyjeździe Dinamo Zagrzeb 4:0, ale nie zagwarantował jeszcze awansu z grupy. O wszystkim zadecyduje spotkanie z Salzburgiem za kilka dni.

Turyn vs Mediolan

Fakty Turyn kontra Mediolan

  • Prawidłowy wynik 1:1 - dwa z ostatnich czterech remisów u siebie Torino były z tym wynikiem;
  • Torino strzeli gola w pierwszej połowie - w ostatnich dwóch meczach Torino strzelił gola w pierwszej połowie;
  • Milan strzeli gola w pierwszej połowie - w ostatnich dwóch meczach Milanu taki zakład był udany.

Przewidywanie sum w grze

Milan rozegrał mecz z Dynamem w Lidze Mistrzów, gdzie mimo pewnego zwycięstwa dali sporo siły. Za kilka dni Rossoneri będą musieli rozegrać decydujący mecz grupy z Salzburgiem, na który muszą oszczędzać energię. Torino jest w stanie stawić czoła każdemu przeciwnikowi na swoim boisku, w ostatnich meczach byki wyglądały solidnie, dziś mają szansę trzymać się punktów.

Wierzymy, że goście nie będą w stanie wygrać. Przepowiednia - "Torino" nie przegra. U bukmachera Mostbet taki wynik jest oferowany ze współczynnikiem 1,85.

Torino nie wyróżnia się wysokimi wynikami, a dziś też nie warto oczekiwać od gospodarzy jasnego, ofensywnego futbolu. Byki w większości skupią się na obronie, starając się nie pozwolić szybkiemu atakowi Milana na wykorzystanie błędów.

Milan z kolei raczej nie podejmie większego ryzyka od pierwszych minut. Więc walka prawdopodobnie nie będzie bogata w bramki.

Nasz drugi zakład będzie poniżej 2,5 gola. Taki zakład w Mostbecie można postawić za 1,83.

Komentarz 0