Tottenham kontra West Ham. Prognoza na mecz Premier League

Tottenham przegrał dwa mecze z rzędu. Czy są szanse na sukces 19 lutego w starciu Premier League z West Hamem? Jakie są najlepsze zakłady i prognozy dla gry?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące Tottenham vs West Ham

Tottenham

Antonio Conte nie obwinia swojego zespołu za porażkę w Lidze Mistrzów z AC Milan (0:1). Gra stołecznego klubu zadowolona z zawartości, ale trochę pechowa.

Główny trener pozostał we Włoszech, aby dojść do siebie po operacji woreczka żółciowego, a Spurs jest dziś w rękach Christiana Stelliniego, który poprowadził ich niedawne zwycięstwo w Premier League przeciwko Manchesterowi City. Na 23 rundy Hotspurs odnieśli 12 zwycięstw i trzy remisy, co daje 39 punktów i piąte miejsce.

Bentacour, Bissuma, Lloris i Sessegnon, który ma kontuzję biodra, nie będą mogli dziś zagrać.

West Ham

Wydaje się, że główny trener Hammers, David Moyes, zaczyna powtarzać swój bohaterski czyn w sezonie 2017/18, kiedy wyprowadził drużynę ze strefy spadkowej w swoim pierwszym roku w klubie. Nie będzie to łatwe, choć zachęcające remisy z Newcastle (1-1) i Chelsea (1-1) sugerują, że mają wszystko, czego potrzeba, by zatrzymać upadek w przepaść.

W ciągu 22 rund West Ham zanotował na swoim koncie pięć zwycięstw i remisów, co odpowiada 20 punktom i 16. pozycji przed gwizdkiem startowym. Atak wygląda słabo, który różnił się mniej niż raz na mecz.

Skamacca, Cresswell, Areola, Agred, Zuma, Paqueta i Cornet, który ma kontuzję nogi, nie będą mogli dziś wyjść na boisko.

Tottenham kontra West Ham

Fakty Tottenham vs West Ham

  • Dokładny wynik 2:1 - Obie drużyny nie zremisowały w pięciu meczach;
  • Gole w obu połowach - tak - W 3 z 5 ostatnich meczów wyjazdowych bramki padły w obu połowach;
  • Rzuty rożne: łącznie powyżej 9,5 - W 3 z 5 ostatnich meczów gospodarzy padł taki zakład.

Przewidywanie sum meczowych

Dziś jesteśmy po stronie gospodarzy, w których jest wystarczająco dużo wykonawców na najwyższym poziomie. Jednocześnie, po sukcesie z liderem, zwycięstwo w pryncypialnej grze, zwłaszcza w stołecznych derbach, będzie dobrą zachętą do dalszej walki o miejsce w strefie Pucharu Europy. Co więcej, Spurs wygrali dwa z ostatnich trzech bezpośrednich pojedynków, czego nadal oczekujemy od nich dzisiaj.

Nasza prognoza to handicap azjatycki (-1) na Tottenham i obstawiamy go za pośrednictwem linii Mostbet ze współczynnikiem 2,40.

Uważamy, że obfitości ataków i okazji strzeleckich nie da się uniknąć - oba kluby będą starały się utrzymać turniejowe punkty przy ogromnym niedoborze strzelonych bramek. Co więcej, w 2 z 3 ostatnich meczów bezpośrednich nie padły mniej niż trzy bramki.

Drugi zakład - łącznie ponad 2,5 gola za 1,91.

Komentarz 0