Inter vs Bolonia. Prognozy meczowe Serii A

Prognozy i zakłady na Inter vs Bolonia, statystyki, kursy. Inter przegrał dwa mecze z rzędu, ale czy Nerazzurri zdołają się zrehabilitować 9 listopada w pojedynku z Bolonią - odpowiedź znajdziesz w prognozie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów na temat Inter vs Bolonia

Pochować

„Inter” nie uzasadnił jeszcze statusu jednego z głównych pretendentów do Scudetto. Zespół Simone Inzaghiego zajmuje obecnie dopiero siódme miejsce w tabeli z 24 punktami. Nerazzurri mają już 11 punktów straty do liderów Napoli, do strefy Ligi Mistrzów dzielą nas trzy punkty.

W ostatniej rundzie Inter przegrał z Juventusem 0:1 na wyjeździe, ponosząc drugą porażkę z rzędu.

Bolonia

"Bologna" zawiodła w początkowym segmencie mistrzostw, ale zdołała dodać wraz z przybyciem Thiago Motty. W tej chwili Rossoblue dotarli już do 12. linii w tabeli i jest 10-punktowa przewaga ze strefy spadkowej, co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

W ostatniej rundzie Bolonia pokonała u siebie Torino z wynikiem 2:1, odnosząc tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu.

Inter vs Bolonia

Inter vs Bolonia fakty

  • Dokładny wynik 2:1 - tym wynikiem zakończyły się dwa ostatnie mecze Bolonii;
  • Inter strzeli gola w każdej połowie - w ostatnich trzech meczach Interu u siebie taki zakład był udany;
  • Bolonia strzeli gola w drugiej połowie - w ostatnich dwóch meczach Bolonia strzeliła gola w drugiej połowie.

Przewidywanie sum w grze

Inter został pokonany przez Juventus w ostatniej rundzie, dodatkowo komplikując i tak już trudną sytuację. Dziś Nerazzurri będą niezwykle zmotywowani i naładowani do zwycięstwa, prawdopodobnie rzucą się do ataku od pierwszych minut. Bolonia nie wyróżnia się niezawodnością w obronie, ale ostatnio zyskała doskonałą formę, Rossoblu są bardzo niebezpieczni w kontratakach, więc wymiana bramek na pewno będzie miała miejsce.

Wierzymy, że w meczu będą gole. Przewidywanie: obie drużyny strzelą gola. U bukmachera Mostbet taki wynik jest oferowany po kursie 1,95.

"Inter" nie ma prawa się pomylić - zespół zajmuje siódmą linię w tabeli i istnieje ryzyko upadku jeszcze niżej. Pomimo wielu porażek w ostatnich meczach, Inter jest generalnie w dobrej formie, sytuacja kadrowa stopniowo się stabilizuje, a Nerazzurri z pewnością zdobędą trzy punkty. Ale jednocześnie nie warto czekać na porażkę, Bolonia zbliża się do meczu w świetnej formie.

Naszym drugim zakładem będzie handicap azjatycki (+1,5) na Bolonię. Taki zakład w Mostbecie jest oferowany ze współczynnikiem 1,99.

Komentarz 0