Curico Unido kontra Cerro Porteño. Prognoza na mecz Copa Libertadores

Curico Unido przegrało ostatnie dwa mecze, ale czy Cerro Porteño wykorzysta kryzys rywala 22 lutego - odpowiedź jest w prognozach. Jaką stawkę wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące Curico Unido vs Cerro Porteño

Curico Unido

W zeszłym sezonie Curico Unido wyglądało świetnie – Albirojos po raz pierwszy w swojej historii zakwalifikował się do Copa Libertadores. Drużyna Damiana Muñoza zakończyła mistrzostwa na trzeciej linii, zostawiając w tyle miejscowego grande w osobie Universidid Catholiki.

W nowym sezonie Curico Unido rozpoczęli bardzo słabo - trzy porażki w pięciu kolejkach i na razie dopiero 10. miejsce w tabeli, ale ostatnie porażki były spowodowane przygotowaniami do najważniejszej w ich historii konfrontacji z Cerro Porteño.

Cerro Porteño

Cerro Porteño wykorzystało kłopoty finansowe Olimpii i upadek Libertad w zeszłym sezonie, aby zapewnić sobie 34. tytuł mistrzowski. W ostatnim Pucharze Libertadores Błękitni Granaty również prezentowali się całkiem przyzwoicie - wyszli z trudnej grupy, ale już w 1/8 finału przegrali z Palmeiras bez szans.

W rozpoczętej w styczniu Paragwajskiej Aperturze Cerro Porteño rozegrało już cztery mecze, nie ponosząc ani jednej porażki - z ośmioma punktami drużyna Facundo Sava zajmuje drugie miejsce w tabeli, tracąc dwa punkty do prowadzącego Libertada.

Curico Unido kontra Cerro Porteño

Curico Unido vs Cerro Porteño fakty

  • Dokładny wynik 2:1 - takim wynikiem zakończyły się dwa z trzech ostatnich meczów Curico Unido;
  • Curico Unido strzeli gola w drugiej połowie - W sześciu z ostatnich siedmiu meczów Curico Unido strzelił gola w drugiej połowie;
  • Cerro Porteño strzeli gola w drugiej połowie - W dwóch ostatnich meczach Cerro Porteño taki typ się udał.

Przewidywanie sum meczowych

Curico Unido stara się grać ofensywną piłkę nożną, przez co często zdarzają się błędy w obronie - nie udało im się w jednym z ostatnich czterech meczów wygrać do zera. Cerro Porteño jest doświadczonym zawodnikiem i jeden z tych błędów będzie w stanie zamienić na gola, ale nie ma wątpliwości, że przed wyjazdem do Asuncion Albirojos będą dążyć do stworzenia dla siebie choćby minimalnej przewagi, do której Chilijczycy przygotowywali się to spotkanie przez długi czas i na sucho przeciwnik raczej nie wyjdzie.

Wierzymy, że w meczu padną bramki. Prognoza: obie drużyny strzelą gola. W Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 1,99.

Curico Unido nie jest w najlepszej formie przed debiutem w Copa Libertadores z Cerro Porteño – trzy porażki w ostatnich czterech meczach. Jednak bardzo typowe dla Ameryki Południowej jest poświęcanie krajowych meczów mistrzowskich na rzecz turniejów międzynarodowych, zwłaszcza gdy klub dostaje możliwość pierwszego w historii przebicia się do grupy, więc nie ma sensu poważnie zwracać uwagi na te wyniki.

Cerro Porteño ma ogromną przewagę w doświadczeniu nad przeciwnikiem, ale globalnej przewagi w klasie nie ma, dzięki motywacji gospodarzy fala jest na tyle silna, że walczy o zwycięstwo.

Nasz drugi zakład to Handicap Azjatycki (0) na Curico Unido. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,97.

Komentarz 0