Liquid kontra Secret. Prognoza na mecz Dota Pro Circuit

W ramach Dota Pro Circuit odbędzie się ciekawe spotkanie Liquid i Secret. Który zespół wolisz? Poszukaj odpowiedzi w prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Liquid vs Secret

Liquid

Liquid wyglądał niestabilnie w zeszłym sezonie i miał kilka złych turniejów przed The International. Zespół był przez wielu uważany za jednego z outsiderów, ponieważ nie pokazał jasnej gry w fazie grupowej. Mimo to drużyna przebrnęła przez wszystkie trudności i swój występ zakończyła na trzecim miejscu, przegrywając z Secret w spotkaniu o awans do finału - 1:2.

Podkreślamy, że dla Matumbamana była to ostatnia impreza w karierze, dlatego musiał znaleźć zastępstwo. Zastąpił go Nisha, który świetnie spisał się w sekretach na środkowej linii, ale teraz będzie musiał ujawnić się jako carry.

Liquid kontra Secret

Secret

Secret dokonał zmiany w składzie na krótko przed The International. Zespół od razu zaczął prezentować przyzwoity poziom gry i został uznany za jednego z faworytów w TI. Drużyna przeszła długą drogę od eliminacji do finału, ale w decydującym starciu o Aegis z Tundrą i tak przegrała z wynikiem 0:3, nie zabrawszy ani jednej kartki.

BOOM został potajemnie zaproszony na miejsce poprzedniego środkowego. Bardzo dobrze pokazał się w Gaimin Gladiators i często wyróżniał się na tle innych graczy, więc bez problemu powinien dołączyć do nowego zespołu.

Liquid kontra Secret fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: ostatnie dwa mecze pomiędzy drużynami odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Secret zakończyli poprzednie walki z Liquidem, zwykle na swoją korzyść. Zespoły rozegrają pierwszy oficjalny mecz w zaktualizowanych składach, więc nie dajemy wyraźnej preferencji jednej lub drugiej drużynie. Uważamy jednak, że Seekrit będzie miał bardziej wiarygodny projekt. Nasza prognoza - Tajne zwycięstwo 2,55 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0