Sekret kontra OG. Prognoza meczu Dota Pro Circuit

Secret zmierzy się z OG 11 stycznia na turnieju Dota Pro Circuit. Kogo wolisz w tej walce?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Secret vs OG

Sekret

Sekret w zaktualizowanym składzie miał tylko jeden oficjalny mecz. Prawdopodobnie zespół nie wszedł jeszcze w pełni w rytm sezonu. Przypomnijmy, że w debiutanckim spotkaniu z Liquidem została pokonana wynikiem 0:2, podczas gdy grubo się myliła w drafcie zarówno na pierwszej, jak i na drugiej mapie.

Tym samym na obu mapach bitwa trwała nie dłużej niż 37 minut. Puppey z pewnością powinien wyciągnąć właściwe wnioski po takiej porażce, a już w nadchodzącej konfrontacji „Sikrit” prawdopodobnie pokaże zupełnie inną grę.

Sekret kontra OG

OG

OG dokonał jedynej zmiany składu poza sezonem, podpisując kontrakt z DM, aby wypełnić miejsce ATF. W pierwszej konfrontacji z Tundrą zespół został naturalnie pokonany, ponieważ był banalnie gorszy od rywala w . Na obu mapach byki były na początku, ale w środkowej fazie gry były zagubione i nie mogły przeciwstawić się Tundrze.

Wielkim pytaniem dla wielu fanów jest gra Yuragiego, który nawet w zeszłym roku nie świecił stabilnością, a nawet w ostatnim meczu nie potrafił dać przyzwoitego występu.

Tajne kontra OG Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: ostatnie dwa z czterech meczów między zespołami odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Sekret, naszym zdaniem, wygląda na bardziej zdyscyplinowany. Mieli problemy z warcabami w meczu z Liquid, ale powinni rozwiązać ten problem w najbliższym spotkaniu. "Byki" sądząc po meczu z Tundrą były bardzo zagubione w środkowej fazie gry i nie wiedziały jak odbudować swoją przewagę, więc sugerujemy odniesienie potajemnego zwycięstwa. Nasza prognoza - Tajne zwycięstwo za 2.00 w Mostbet .

Komentarz 0