Hoffenheim kontra Stuttgart. Prognoza na mecz Bundesligi

W ramach 17. kolejki niemieckiej Bundesligi spadające coraz niżej w tabeli Hoffenheim zmierzy się ze znajdującym się w strefie spadkowej Stuttgartem. Komu dopisze szczęście 24 stycznia i jakie zakłady na mecz wyglądają korzystniej?

Prognozy i analizy naszych ekspertów na temat meczu Hoffenheim - Stuttgart

Hoffenheim

Hoffenheim kontynuowało spadki w tabeli po wznowieniu mistrzostw, przegrywając w miniony weekend z Unionem (1:3). Przed przerwą ekipa Andre Breitenreitera wyglądała szczerze lepiej od przeciwnika i prowadziła, ale potem nieobecność wielu bazowych zawodników wpłynęła na to, że „wieś” przegrała drugą część meczu. Teraz do niebezpiecznego sektora tabeli brakuje już tylko trzech punktów i pilnie musimy naprawić sytuację.

Stuttgart

"Stuttgart" gościł po wakacjach "Mainz" i nie potrafił odnieść zwycięstwa, choć pod każdym względem wyglądał ciekawiej niż przeciwnik (1:1). Podopieczni Bruno Labbadii nie zdążyli jeszcze opuścić niebezpiecznego sektora tabeli, ale odległość do Augsburga jest minimalna. Szwabowie spróbują odnieść sukces w Sinsheim, biorąc pod uwagę obecne warunki przeciwnika.

Hoffenheim kontra Stuttgart

Hoffenheim vs Stuttgart fakty

  • Dokładny wynik 3:2 - siedem poprzednich zwycięstw Hoffenheim u siebie przyniosło ten wynik dwukrotnie;
  • Hoffenheim strzeli gola w pierwszej połowie - w ostatnich pięciu meczach u siebie klub strzelił cztery gole przed przerwą;
  • W pierwszej połowie łącznie ponad 1,5 gola - w ostatnich pięciu wyjazdach Stuttgartu taki zakład odbył się cztery razy.

Przewidywanie sum meczowych

Oba kluby pilnie potrzebują punktów i spekuluje się, że zespoły będą grać wyłącznie o zwycięstwo. Po stronie „wioski” znajduje się czynnik ich pola, na którym nadal wyglądają dość imponująco. A Szwabowie na pewno będą starali się grać bardziej agresywnie w ataku na wyjeździe. Wierzymy, że spotkanie będzie jasne i zadowoli sporą liczbą bramek.

Naszym zdaniem warto poczekać na produktywny efekt. Prognoza - łącznie ponad 2,5 gola. Dla takiego wyniku Mostbet oferuje współczynnik 1,69.

Gospodarze jednak bardziej preferują rolę zwycięzcy pary. Motywacja Hoffenheim będzie na niewiarygodnym poziomie i wierzymy, że Szwabowie nie będą w stanie powstrzymać przeciwnika, biorąc pod uwagę słabą grę w obronie i częste błędy w meczach wyjazdowych.

Naszym drugim zakładem będzie zwycięstwo Hoffenheim. Taki zakład można postawić za 1,99.

Komentarz 0