Getafe kontra Betis. Prognoza na mecz La Liga

Getafe przegrało cztery mecze z rzędu. Czy stołeczny klub ma szansę w pojedynku z Betisem w pojedynku 28 stycznia. Jakie są optymalne zakłady na mecz?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Getafe - Betis

Getafe

Getafe świetnie zagrało w ostatnim meczu La Liga przeciwko Barcelonie. Na Camp Nou stołeczny klub był zadowolony z treści, ale ostatecznie przegrał 0:1. Quique Sánchez Flores może być dumny z konkurencyjności swojego zespołu, ale przypomniał swoim zawodnikom, że ostatecznym celem jest „zdobycie punktów”.

Z tym nie można się nie zgodzić – „niebiescy” wygrali tylko jeden z ostatnich sześciu meczów, kończąc poprzednią rundę nad trzema ostatnimi drużynami tylko różnicą bramek strzelonych i straconych. Gospodarze na 18 kolejek mają na koncie cztery zwycięstwa i pięć remisów, co daje 17 punktów i 16. miejsce w tabeli.

Munir El Haddadi, który doznał kontuzji nogi, nie będzie mógł zagrać.

Betis

Jak na zespół, który plasuje się w czołówce tabeli, gra w ataku prezentuje się bardzo skromnie. Biało-Zieloni przed dzisiejszym meczem mają na swoim koncie zaledwie 19 bramek, a sukces osiągnięto wyłącznie dzięki silnej obronie.

Na 17 kolejek obecnych mistrzostw Beticos ma na swoim koncie osiem zwycięstw i cztery pokojowe wyniki, co odpowiada 28 punktom i szóstej pozycji w tabeli. Po sukcesie w pojedynku z Rayo Vallecano (2:1), dzisiejsi goście przegrali z Espanyolem (0:1).

W ambulatorium drużyny Sewilli Luis Filipe, Juanmi, Fekir i Cruz, który ma kontuzję mięśnia.

Getafe kontra Betis

Getafe vs Betis fakty

  • Dokładny wynik 1:0 - Getafe przegrało tylko 3 z ostatnich 17 bezpośrednich pojedynków u siebie;
  • Gole w obu połowach – tak – w ostatnich czterech meczach wyjazdowych Betisu bramki padały w obu połowach;
  • Suma poniżej 9,5 - w 3 z 5 ostatnich meczów gospodarzy taki zakład padł.

Przewidywanie sum meczowych

W tej walce zaryzykujemy i damy pierwszeństwo gospodarzom meczu. Betis dobrze spisywał się w ostatnich pojedynkach, natomiast Madryt oczekuje wsparcia trybun i wielkiej chęci opuszczenia strefy zagrożenia. Do tego statystyki w spotkaniach personalnych stoją po stronie Getafe.

Naszym typem jest zwycięstwo Getafe i stawiamy na nie za pośrednictwem linii bukmacherskiej Mostbet ze współczynnikiem 3,20.

Zakładamy, że gra przyniesie maksymalną koncentrację w obronie i minimum niebezpiecznych momentów. Ponadto dziś spodziewamy się bezpośrednich pojedynków z przeciwnikami scenariusza tradycyjnego, z których więcej niż dwie bramki nie padły w ostatnich trzech.

Drugi zakład - suma poniżej 2,5 gola za 1,99.

Komentarz 0