Eintracht kontra Bayer. Prognoza na mecz Bundesligi

Prognozy i zakłady na "Eintracht" vs "Bayer", statystyki, kursy. W ramach 10. rundy niemieckiej Bundesligi Eintracht będzie gościć Bayera, który wyszedł ze strefy spadkowej. Czy „orły” zdołają zdenerwować „farmaceutów” 15 października i czy konfrontacja będzie punktowana?

Nasze eksperckie prognozy i analizy dotyczące Eintracht vs Bayer

Eintracht

Eintracht nie odnalazł jeszcze stabilności w swoich występach i po dobrym meczu jest całkiem zdolny do porażki w kolejnym, co Bochum udowodnił (0:3) na swoim polu. Ponadto drużynie Olivera Glasnera ze sporymi trudnościami udaje się walczyć na dwóch frontach, bo w Lidze Mistrzów szanse na awans do play-offów jeszcze nie zostały przegrane. Orły mają tylko jeden punkt straty do strefy Pucharu Europy w mistrzostwach i będą starały się awansować na wyższą pozycję w tabeli.

Bayer

Bayerowi w ostatniej rundzie udało się wreszcie odnieść zwycięstwo, pokonując u siebie Schalke (4:0). Podopieczni Xabiego Alonso, który otrzymał nominację przed spotkaniem z "kobaltami", prezentowali się bardzo wysoko we wszystkich liniach i oczywiście okazali się silniejsi niż ich sąsiad na stole, którego w końcu wyprzedzili. W Lidze Mistrzów „farmaceuci” mają tylko matematyczne szanse na awans do następnej rundy i mogą w pełni skoncentrować się na mistrzostwach.

Eintracht kontra Bayer

Eintracht vs Bayer fakty

  • Dokładny wynik 3:1 - w ośmiu poprzednich zwycięstwach Eintrachtu ten wynik wystąpił dwukrotnie;
  • Eintracht Frankfurt strzeli w drugiej połowie - w ostatnich pięciu meczach u siebie w mistrzostwach klub strzelił cztery gole po przerwie;
  • Pierwsza połowa łącznie ponad 1,5 gola - w ostatnich trzech starciach twarzą w twarz we Frankfurcie taki zakład był obowiązujący za każdym razem.

Przewidywanie sum w grze

Oba kluby grają w napiętym harmonogramie i nie zapominajmy, że wkrótce odbędą się mecze pucharu kraju. Firma Bayer znacznie się zmieniła wraz z pojawieniem się nowego mentora, ale jest jeszcze dość wcześnie, aby ostatecznie ocenić sposób wyjścia z kryzysu. Orły wyraźnie mają ochotę wspinać się wyżej w tabeli i będą też grać mając na uwadze trzy punkty. Wierzymy, że czynnik na własnym boisku, wsparcie trybun i lepszy futbol pomogą gospodarzom przynajmniej nie poddawać się.

Najprawdopodobniej goście nie wygrają. Przewidywanie - handicap azjatycki (0) dla Eintrachtu. Za taki wynik w Mostbet oferują współczynnik 2,06.

Drużyny dobrze prezentują się w ataku i raczej nie będą pilnować nudnych zer na tablicy wyników. Eintracht u siebie zawsze jest agresywny, a w ostatniej kolejce farmaceuci pokazali bardzo dobry potencjał przed sobą. Najwyraźniej warto dać pierwszeństwo zakładowi o wysokim wyniku końcowym, biorąc pod uwagę wszystkie przedmeczowe materiały informacyjne.

Nasz drugi zakład to - łącznie ponad 2,5 gola. Taki zakład można postawić za 1,64.

Komentarz 0